Światłowód Netia

300 Mb/s za 50 zł

3 miesiące za darmo

Internet Światłowodowy NETIA

bezprzewodowy Internet w całym domu i przewodowe połączenie bez opóźnień

Telewizja 4K NETIA

nawet 189 kanałów w tym 120 w jakości HD 4K idealne dla Kibiców i Kinomaniaków

Telefon NETIA

rozmawiaj z kim chcesz, kiedy chcesz w super niskich cenach

Netia Oferta - Światłowód

Światłowód to potoczna nazwa Internetu światłowodowego. Pod tym pojęciem kryje się niezwykle szybki Internet, który wykorzystuje fale świetle do przesyłania danych. Dzięki temu rozwiązaniu prędkość transferu danych jest bardzo szybka- ten rodzaj przepustowości danych jest szczególnie ważny w komunikacji między kontynentami. Światłowody mają wiele zalet: są kompaktowe, odporne na interferencje elektromagnetyczne, a także radiowe. Oprócz tego infrastruktura światłowodowa nie nagrzewa się oraz nie emituje szumu elektrycznego.

Oferta 2023

Netia - Internet światłowodowy w promocji

MEGA PRĘDKOŚĆ

300 Mb/s
600 Mb/s

Ekonomiczny
50
 • 0 ZŁ przez 3 miesiące
 • Umowa na 24 miesiące
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s
  600 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
EKONOMICZNY

600 Mb/s
1000 Mb/s

Super Oferta
60
 • 0 ZŁ przez 3 miesiące
 • Umowa na 24 miesiące
 • Prędkość pobierania do 600 Mb/s
  1 Gb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
SUPER OFERTA

1 Gb/s
2 Gb/s

Do gier i filmów
100
 • 0 ZŁ przez 3 miesiące
 • Umowa na 24 miesiące
 • Prędkość pobierania do 1000 Mb/s
  2000 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
PRO

Netia to rozrywka

Netia dysponuje obecnie siecią światłowodów o długości prawie 20 tys. kilometrów! Dzięki temu aż 50 miast jest połączony w sieci metropolitalne. Netia oferuje najszybsze światłowody spośród wszystkich operatorów w Polsce (potwierdzone przez serwis Speed Test). W ofercie dostępne są trzy rodzaje Internetu stacjonarnego: – 300 Mb/s, 600 Mb/s lub 1 Gb/s w korzystnych pakietach.

Konsumencki Lider Jakości 2019

Miłośnicy seriali i telewizji znajdą w Netii także coś dla siebie. Netia GO to innowacyjny wymiar rozrywki. Połączenie najszybszego Internetu, telewizji i ulubionych platform — to oferta najlepsza na rynku! Każdy znajdzie tu coś dla siebie, zarówno standardowi widzowie, jak i fani filmów oraz sportowych emocji. W ofercie z Internetem dostępne jest 98 i 189 kanałów w jakości HD oraz dekoder w cenie. Oprócz tego do wyboru są pakiety z takimi platformami jak Disney Plus oraz HBO Max i Cinemax HD. A dla fanów sportu — dostęp do wszystkich kanałów sportowych Polsatu.

Prezentowane oferty Netii S.A.: „Nieziemska rozrywka – rabat 3 miesiące", „Nieziemska rozrywka – do 150 Mb/s" obowiązują przy zawarciu Umowy na czas określony 24 pełnych Okresów Rozliczeniowych. Ceny zawierają dostępne rabaty w wysokości 10 zł (za e-fakturę [5zł] i zgody marketingowe [5zł]). W przypadku rezygnacji lub niespełnienia warunków przyznania rabatów, cena wzrośnie o 10 zł. Po 24 miesiącach cena abonamentu wzrasta o 10 zł. Szybki Internet Max (300, 600, 1000) stanowi wyłącznie nazwę marketingową. Usługa Internetowa oparta jest na parametrach jakości wynikających z maksymalnych parametrów technicznych danej technologii, w jakiej świadczona jest Usługa Internetowa lub wynikających z ofertowych ustawień technicznych łącza. Parametry świadczenia Usługi Internetowej, w szczególności parametry prędkości oraz wpływu innych Usług na Usługę Internetową, dostępne są na stronie netia.pl. Do Pakietu M 4K Abonent otrzymuje promocyjnie na 24 Okresy Rozliczeniowe 6 kanałów: Nick Jr, Nickelodeon Polska, Nicktoons, TeenNick, Cinemax HD, Cinemax 2 HD. Do Pakietu L 4K Abonent otrzymuje promocyjnie na 24 Okresy Rozliczeniowe 2 kanały: Cinemax HD, Cinemax 2 HD. Do Pakietów S 4K, M 4K abonent otrzymuje w ramach tymczasowego otwartego okna kanały: Inultra 4K, MyZen 4K, Museum 4K, Love Nature 4K, Travelxp 4K. Dostępność kanałów 4K tylko na odbiornikach 4K. Stan pakietów obowiązuje na dzień 1.08.2023. Wykaz kanałów gwarantowanych, zasady świadczenia Usługi Netia GO oraz informacje na temat GigaNagrywarki zawarte są w regulaminach świadczenia danych Usług dostępnych pod adresem netia.pl/pl/pomoc/informacje-dla-abonentów/regulaminy-i-dokumenty/cenniki-aktualne.

Netia – internet światłowodowy

Rozwiń!

Zapraszamy do odkrycia możliwości, jakie daje technologia światłowodowa. Oferta internetu stacjonarnego to usługa skierowana do osób, ceniących nowoczesność, codzienną wygodę oraz bezawaryjność. Grono naszych zadowolonych Klientów powiększa się każdego dnia. Zatroszczymy się o to, by propozycja była dokładnie dostosowana do Państwa lokalizacji. Netia internet – oferty, które skonstruowaliśmy z myślą o wygodzie naszych odbiorców, są na tyle zróżnicowane, że bez trudu można tu znaleźć optymalną opcję dla siebie.

Netia internet cennik – atrakcyjne warunki dla każdego

Poznaj bliżej nasze propozycje. Internet domowy i oferta Netii to korzystne rozwiązanie dla osób ceniących codzienny komfort i wygodę, bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów. Sprawiamy, że światłowodowy internet stacjonarny Netia staje się popularną i powszechnie dostępną opcją, którą można cieszyć się w wielu lokalizacjach. Aby sprostać różnorodnym oczekiwaniom osób, które nas wybrały, dla stałych i nowych Klientów/Klientek proponujemy ofertę na 24 miesiące oraz ofertę bezterminową.

Netia światłowód – cennik to jasno rozpisane warunki umowy. Zależy nam na tym, by osoby, decydujące się na nasze rozwiązanie miały komplet informacji dotyczących:

 • miesięcznej ceny;
 • prędkości pobierania;
 • ewentualnych rabatów;
 • prędkości wysyłania.

Nasza strona pozwala z łatwością zapoznać się z dodatkami w postaci routera WiFi. Osobom priorytetowo traktującym bezpieczeństwo proponujemy opcję Bezpieczny Internet, zapewniającą kompleksową ochronę przed takimi zagrożeniami jak wirusy, ataki hakerów czy wyłudzenia danych.

Internet z Netii – ciesz się dostępem do sieci na wielu urządzeniach

Wybierając Netia światłowodowy internet stacjonarny zyskujesz możliwość połączenia się z siecią z różnych urządzeń. Wielu Klientów/Klientek docenia także to, że Netia internet domowy to nie tylko dostęp do zasobów sieci. Oferty Internetu Netia wybierane są przez osoby, którym zależy także na korzystaniu z usług telewizyjnych i telekomunikacyjnych. Nasi eksperci po zapoznaniu się z konkretnymi preferencjami przeprowadzą szybką instalację. W praktyce oznacza to, że Netia internet stacjonarny światłowód do 1 gb/s będzie dostępny i gotowy do użytku w nie więcej niż kilka godzin. Każdy etap usługi realizowany jest przez doświadczony zespół. Niezależnie od tego, czy chodzi o doradztwo, pomoc w wyborze oferty czy instalację takiego rozwiązania jak Netia światłowody, mogą Państwo liczyć na profesjonalną realizację usługi.

Netia internet domowy – oferta, obok której trudno przejść obojętnie

Wszyscy wiemy, jak ważna jest atrakcyjna prędkość internetu. To dzięki niej można zaznać w pełni satysfakcjonującej rozrywki, oglądając ulubione filmy i seriale na platformie streamingowej. Światłowód do 1 gb s to również możliwość nieprzerwanej pracy z internetem, nawet jeśli korzysta z niego jednocześnie kilku użytkowników. W końcu nikt nie lubi czekać na długie ładowanie się strony. Osoby wybierające internet Netia nie muszą martwić się opóźnieniami, powodującymi frustrację i zniecierpliwienie.

Wysoka prędkość pobierania i wysyłania

Szybki internet światłowodowy jest idealną opcją także w sytuacji, gdy chcemy udostępnić w internecie pliki o dużych rozmiarach. Atrakcyjna prędkość wysyłania w praktyce oznacza, że nagrania, zdjęcia czy inne treści szybko trafią do odbiorcy. Zdecydowanie warto więc wybrać dostawcę internetu, zapewniającego atrakcyjną prędkość wysyłania. A co z pobieraniem?

Oferta internetu Netia to ogromna przepustowość. Nasi Klienci i Klientki, wybierając ofertę internetu światłowodowego, cieszą się wyjątkowo komfortowym łączem. Duża prędkość pobierania ma kolosalne znaczenie i wie o tym każda osoba, która kiedykolwiek musiała borykać się z takimi problemami, jak zacinający się obraz czy długie buforowanie. Jesteśmy dumni, że jako sprawdzony, konkurencyjny dostawca internetu możemy zapewnić Państwu światłowód Netia, spełniający oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Netia internet światłowodowy 1gb – cena

Wszystkie wyżej wspomniane korzyści nie muszą wiązać się z wysokimi opłatami. Chcemy, by nasza oferta była szeroko dostępna, przystępna cenowo i była idealną odpowiedzią na potrzeby domów, mieszkań i nie tylko. W cenie internetu nasi Klienci, oprócz dużej prędkości pobierania, wysyłania i nieograniczonego dostępu, zyskują także pewność i poczucie bezpieczeństwa. Łącze jest stabilne, toteż nie trzeba się stresować nagłym brakiem dostępu do sieci. Nasze oferty internetu domowego światłowodowego są więc zdecydowanie lepszą opcją niż internet radiowy czy satelitarny. Światłowód gwarantuje m.in. niezależność od czynników pogodowych. Bez względu na to, co dzieje się za oknem, mogą Państwo mieć pewność niezawodnej stabilności.

Netia internet bez TV to rozwiązanie, na które w żaden sposób nie wpływają zakłócenia elektromagnetyczne czy problemy z sygnałem radiowym. Nasz wariant wyraża więc nowoczesne podejście do świadczenia usług internetowych. Koniec z przerywaniem pracy czy rozrywki przez niesprzyjające warunki atmosferyczne.

Netia internet światłowodowy 1gb cena – za co jeszcze docenisz nasze usługi?

Popularność światłowodu to nie chwilowa moda. To technologia, która na zawsze zmieniła oblicze internetu. Wygoda, komfort płynący ze stałego, bezawaryjnie działającego łącza to dla coraz większej liczby osób całkowita podstawa, bez której nie mogą wyobrazić sobie pracy czy rozrywki. Iskrzące przewody? Nagrzewające się kable? Prawdopodobieństwo takich problemów w przypadku rozwiązań światłowodowych równe jest zeru. Takiej bezawaryjności trudno jest się oprzeć. Klienci decydujący się na oferty internetu stacjonarnego dbają więc nie tylko o swoją wygodę, ale też o stan routera, komputera oraz innych sprzętów, które zostały podłączone do internetu.

Poznaj bliżej naszą ofertę. Z przyjemnością udzielimy dodatkowych informacji. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o takich kwestiach jak internet światłowodowy cena, realizacja montażu czy ogólne możliwości technologii.

Swoje usługi oferujemy w całej Polsce, szczególnie w takich miastach jak: Białystok, Bielsko Biała, Bydgoszcz, Warszawa, Chorzów, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Wrocław, Wałbrzych, Kalisz, Katowice, Kraków, Legnica, Lublin, Łomża, Łódź Opole, Poznań, Szczecin, Toruń, Zabrze, Sosnowiec, Rybnik.

Zwiń!

Kontakt

Cała Polska
skontaktuj się z PRZEDSTAWICIELEM
GODZINY OTWARCIA

PON-PT 08:00 – 20:00

SOB 08:00 – 18:00