Internet Wałbrzych - światłowód od Netii

300 Mb/s + 99 kanałów tv
za 65 zł

3 miesiące za darmo

Internet Światłowodowy NETIA

bezprzewodowy Internet w całym domu i przewodowe połączenie bez opóźnień

Telewizja 4K NETIA

nawet 188 kanałów w tym 120 w jakości HD 4K idealne dla Kibiców i Kinomaniaków

Telefon NETIA

rozmawiaj z kim chcesz, kiedy chcesz w super niskich cenach

Internet bezprzewodowy Wałbrzych - najszybsze światłowody

Wiemy, jak ważna jest wygoda podczas korzystania z internetu i jak istotne jest to, by połączenie gwarantowało niczym nieprzerwaną pracę lub rozrywkę. Najlepsze parametry oferuje obecnie technologia światłowodowa, która jest doceniana przez osoby indywidualne, jak też i podmioty działające w różnych branżach, również w branży telekomunikacyjnej. Zależy nam na tym, by zagwarantować naszym odbiorcom całkiem nowy wymiar rozrywki. Co to oznacza w praktyce?

Oferta 2023

Internet stacjonarny Wałbrzych - nowy wymiar rozrywki

MEGA PRĘDKOŚĆ

300 Mb/s

Ekonomiczny
50
 • 0 ZŁ przez 3 miesiące
 • Umowa na 24 miesiące
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Router WiFi w cenie
EKONOMICZNY

600 Mb/s

Super Oferta
60
 • 0 ZŁ przez 3 miesiące
 • Umowa na 24 miesiące
 • Prędkość pobierania do 600 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Router WiFi w cenie
SUPER OFERTA

1 Gb/s

Do gier i filmów
80
 • 0 ZŁ przez 3 miesiące
 • Umowa na 24 miesiące
 • Prędkość pobierania do 1000 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Router WiFi w cenie
PRO

ŚWIATŁOWÓD + TELEWIZJA  Wałbrzych

Oferta specjalnie dla Ciebie

Pakiet S 4K

Dla Każdego
od 55
 • 77 kanałów
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Umowa na 24 miesiące
 • 3 miesiące za 0 zł
 • Dekoder 4K w cenie

Pakiet M 4K

Dla Wymagających
od 65
 • 99 kanałów
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Umowa na 24 miesiące
 • Do 3 miesięcy za 0 zł
 • Dekoder 4K w cenie
POPULARNE

Pakiet L 4K

Dla Kinomaniaków
od 90
 • 188 kanałów
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Umowa na 24 miesiące
 • Do 3 miesięcy za 0 zł
 • Dekoder 4K w cenie

Netia to rozrywka

Ulubione platformy streamingowe w zasięgu ręki? Sportowe emocje? A może epickie filmy? Oferta Netii to dostęp do ulubionej rozrywki. Coś dla siebie znajdą tutaj zarówno standardowi widzowie, jak też i osoby o bardziej sprecyzowanych zainteresowaniach. Wszystko za sprawą pakietów z takimi platformami jak HBO MAX, Disney Plus czy Cinemax HD.

Konsumencki Lider Jakości 2019

Miłośnicy seriali i telewizji znajdą w Netii także coś dla siebie. Netia GO to innowacyjny wymiar rozrywki. Połączenie najszybszego Internetu, telewizji i ulubionych platform — to oferta najlepsza na rynku! Każdy znajdzie tu coś dla siebie, zarówno standardowi widzowie, jak i fani filmów oraz sportowych emocji. W ofercie z Internetem dostępne jest 99 i 188 kanałów w jakości HD oraz dekoder w cenie. Oprócz tego do wyboru są pakiety z takimi platformami jak Disney Plus oraz HBO Max i Cinemax HD. A dla fanów sportu — dostęp do wszystkich kanałów sportowych Polsatu.

Prezentowana oferta Netii S.A. „GigaRozrywka IV – rabat 3 miesiące” obowiązuje przy zawarciu Umowy na czas określony 24 pełnych Okresów Rozliczeniowych przy jednoczesnym korzystaniu z rabatów za e-fakturę (5 zł) oraz zgody marketingowe (5 zł). W przypadku rezygnacji lub niespełnienia warunków przyznania rabatów cena wzrośnie o 10 zł. Po 24 miesiącach cena abonamentu wzrasta o 10 zł. Szybki Internet Max (300, 600, 1000) stanowi wyłącznie nazwę marketingową. Usługa Internetowa oparta jest na parametrach jakości wynikających z maksymalnych parametrów technicznych danej technologii, w jakiej świadczona jest Usługa Internetowa, lub wynikających z ofertowych ustawień technicznych łącza. Parametry świadczenia Usługi Internetowej, w szczególności parametry prędkości oraz wpływu innych Usług na Usługę Internetową, dostępne są na stronie netia.pl. Do Pakietu M 4K Abonent otrzymuje promocyjnie na 24 Okresy Rozliczeniowe 6 kanałów: Nick Jr., Nickelodeon Polska, Nicktoons, TeenNick, Cinemax HD, Cinemax 2 HD. Do Pakietu L 4K Abonent otrzymuje promocyjnie na 24 Okresy Rozliczeniowe 2 kanały: Cinemax HD, Cinemax 2 HD. Do Pakietów S 4K, M 4K Abonent otrzymuje w ramach tymczasowego otwartego okna kanały: Inultra 4K, MyZen 4K, Museum 4K, Love Nature 4K, Travelxp 4K. Dostepność kanałów w 4K tylko na odbiornikach 4K. Stan pakietów obowiązuje na dzień 1.08.2023 r. Wykaz kanałów gwarantowanych, zasady świadczenia Usługi Netia GO oraz informacje na temat GigaNagrywarki zawarte są w Regulaminach świadczenia danych Usług dostępnych pod adresem netia.pl/pl/pomoc/informacje-dla-abonentow/regulaminy-i-dokumenty/cenniki-aktualne. Najlepszy Internet 5G w Polsce odnosi się do najwyższej technologicznej prędkości Internetu 5G (dzięki wykorzystaniu pasma 2600 MHz TDD) i największego zasięgu populacyjnego.  

Internet i telewizja Wałbrzych

Rozwiń!

Internet bezprzewodowy w Wałbrzychu to nieprzerwany dostęp do tego, co jest najlepsze w szeroko pojętej popkulturze. Nasi Klienci i Klientki mają dostęp do różnorodnych platform streamingowych oraz najlepszych kanałów, gwarantujących doznania filmowe i sportowe. Działamy kompleksowo, co oznacza, że oprócz takich opcji jak internet stacjonarny w Wałbrzychu oferujemy też pakiety internet i telewizja. Oferta Netii to warianty w postaci:

 • Pakietu Dla Każdego
 • Pakietu dla Wymagających
 • Pakietu dla Kinomaniaków

Na naszej stronie znajdą Państwo informacje o warunkach każdej oferty – liczbie dostępnych kanałów, prędkości pobierania czy czasie trwania umowy. Jesteśmy przekonani, że tak przedstawione rozwiązania pozwolą Państwu dobrać optymalną opcję dla siebie i dla reszty domowników.

Internet w Wałbrzychu – dlaczego oferta Netii jest tak często wybierana?

Wcześniej niedostępne seriale i filmy to jedna z ważnych korzyści, docenianych przez naszych odbiorców. Wychodzimy z założenia, że profesjonalnie skomponowana oferta musi gwarantować coś więcej. U nas można liczyć na najlepsze parametry, bo pakiety Tv z internetem Netia swoje działanie opierają na najszybszych światłowodach w Polsce. Jesteśmy dumni z tego, że wypadamy pod tym kątem najlepiej na tle innych operatorów w Polsce, co potwierdza serwis Speed Test.

Z internetem Netia nasi Klienci zyskują pewność, że otrzymują świetne parametry dotyczące przepustowości i stabilności łącza. Dzięki nim korzystanie z internetu to czysta przyjemność. Technologię światłowodową poznali użytkownicy, potrzebujący wysokiej szybkości wysyłania. Ten parametr jest ważny szczególnie podczas udostępniania plików o dużej rozdzielczości. W praktyce jednak nawet standardowi użytkownicy internetu, korzystający z sieci jedynie do rozrywki, docenią fakt, że ich urządzenia podłączone do sieci działają ekspresowo. Koniec z oczekiwaniem na konsolę, laptop, smartfon czy dekoder. Netia światłowodowy internet stacjonarny sprawia, że codzienne czynności stają się wygodne i komfortowe.

Internet i telewizja w Wałbrzychu – czy technologia światłowodowa jest dla Ciebie?

Jeśli cenisz prędkość internetu, niezawodność, bezawaryjność i stabilność łącza, to odpowiedź jest prosta i brzmi „tak!”. Gorąco zachęcamy do wypróbowania naszej oferty i odkrycia możliwości tego nowoczesnego rozwiązania? Pytania? Nasz zespół z przyjemnością rozwieje wszelkie wątpliwości.

Zwiń!

Kontakt

Cała Polska
skontaktuj się z PRZEDSTAWICIELEM
GODZINY OTWARCIA

PON-PT 08:00 – 20:00

SOB 08:00 – 18:00