Internet światłowodowy Szczecin - światłowód od Netii

300 Mb/s + 99 kanałów tv
za 65 zł

3 miesiące za darmo

Internet Światłowodowy NETIA

bezprzewodowy Internet w całym domu i przewodowe połączenie bez opóźnień

Telewizja 4K NETIA

nawet 188 kanałów w tym 120 w jakości HD 4K idealne dla Kibiców i Kinomaniaków

Telefon NETIA

rozmawiaj z kim chcesz, kiedy chcesz w super niskich cenach

Internet Szczecin - zyskaj dostęp do super szybkiego internetu

Bezproblemowe, sprawne korzystanie z internetu to coś, bez czego trudno wyobrazić sobie realizację służbowych obowiązków, kontakt z bliskimi i śledzenie na bieżąco wydarzeń. Stabilne połączenie z siecią umożliwia też korzystanie z ulubionych treści rozrywkowych.

Oferta Netii to opcja, obok której nie da się przejść obojętnie. Przeznaczona jest dla każdej osoby poszukującej rzetelnego dostawcy internetu. Dobra przepustowość i atrakcyjna prędkość ułatwia naszym Klientom codzienną pracę, oglądanie ulubionych seriali, filmów i seriali i sportowych wydarzeń. Na satysfakcjonujące doświadczenia mogą liczyć fani gier oraz osoby, korzystające z wykładów i warsztatów online. Takie oczekiwania można spełnić, wybierając najnowsze technologie przesyłu danych. Do tej grupy rozwiązań można zaliczyć technologię światłowodową.

Oferta 2023

Internet stacjonarny Szczecin - nowy wymiar rozrywki

MEGA PRĘDKOŚĆ

300 Mb/s

Ekonomiczny
50
 • 0 ZŁ przez 3 miesiące
 • Umowa na 24 miesiące
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Router WiFi w cenie
EKONOMICZNY

600 Mb/s

Super Oferta
60
 • 0 ZŁ przez 3 miesiące
 • Umowa na 24 miesiące
 • Prędkość pobierania do 600 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Router WiFi w cenie
SUPER OFERTA

1 Gb/s

Do gier i filmów
80
 • 0 ZŁ przez 3 miesiące
 • Umowa na 24 miesiące
 • Prędkość pobierania do 1000 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Router WiFi w cenie
PRO

ŚWIATŁOWÓD + TELEWIZJA  Szczecin

Oferta specjalnie dla Ciebie

Pakiet S 4K

Dla Każdego
od 55
 • 77 kanałów
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Umowa na 24 miesiące
 • 3 miesiące za 0 zł
 • Dekoder 4K w cenie

Pakiet M 4K

Dla Wymagających
od 65
 • 99 kanałów
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Umowa na 24 miesiące
 • Do 3 miesięcy za 0 zł
 • Dekoder 4K w cenie
POPULARNE

Pakiet L 4K

Dla Kinomaniaków
od 90
 • 188 kanałów
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Umowa na 24 miesiące
 • Do 3 miesięcy za 0 zł
 • Dekoder 4K w cenie

Netia to rozrywka

Ulubione platformy streamingowe w zasięgu ręki? Sportowe emocje? A może epickie filmy? Oferta Netii to dostęp do ulubionej rozrywki. Coś dla siebie znajdą tutaj zarówno standardowi widzowie, jak też i osoby o bardziej sprecyzowanych zainteresowaniach. Wszystko za sprawą pakietów z takimi platformami jak HBO MAX, Disney Plus czy Cinemax HD.

Konsumencki Lider Jakości 2019

Miłośnicy seriali i telewizji znajdą w Netii także coś dla siebie. Netia GO to innowacyjny wymiar rozrywki. Połączenie najszybszego Internetu, telewizji i ulubionych platform — to oferta najlepsza na rynku! Każdy znajdzie tu coś dla siebie, zarówno standardowi widzowie, jak i fani filmów oraz sportowych emocji. W ofercie z Internetem dostępne jest 99 i 188 kanałów w jakości HD oraz dekoder w cenie. Oprócz tego do wyboru są pakiety z takimi platformami jak Disney Plus oraz HBO Max i Cinemax HD. A dla fanów sportu — dostęp do wszystkich kanałów sportowych Polsatu.

Prezentowana oferta Netii S.A. „GigaRozrywka IV – rabat 3 miesiące” obowiązuje przy zawarciu Umowy na czas określony 24 pełnych Okresów Rozliczeniowych przy jednoczesnym korzystaniu z rabatów za e-fakturę (5 zł) oraz zgody marketingowe (5 zł). W przypadku rezygnacji lub niespełnienia warunków przyznania rabatów cena wzrośnie o 10 zł. Po 24 miesiącach cena abonamentu wzrasta o 10 zł. Szybki Internet Max (300, 600, 1000) stanowi wyłącznie nazwę marketingową. Usługa Internetowa oparta jest na parametrach jakości wynikających z maksymalnych parametrów technicznych danej technologii, w jakiej świadczona jest Usługa Internetowa, lub wynikających z ofertowych ustawień technicznych łącza. Parametry świadczenia Usługi Internetowej, w szczególności parametry prędkości oraz wpływu innych Usług na Usługę Internetową, dostępne są na stronie netia.pl. Do Pakietu M 4K Abonent otrzymuje promocyjnie na 24 Okresy Rozliczeniowe 6 kanałów: Nick Jr., Nickelodeon Polska, Nicktoons, TeenNick, Cinemax HD, Cinemax 2 HD. Do Pakietu L 4K Abonent otrzymuje promocyjnie na 24 Okresy Rozliczeniowe 2 kanały: Cinemax HD, Cinemax 2 HD. Do Pakietów S 4K, M 4K Abonent otrzymuje w ramach tymczasowego otwartego okna kanały: Inultra 4K, MyZen 4K, Museum 4K, Love Nature 4K, Travelxp 4K. Dostepność kanałów w 4K tylko na odbiornikach 4K. Stan pakietów obowiązuje na dzień 1.08.2023 r. Wykaz kanałów gwarantowanych, zasady świadczenia Usługi Netia GO oraz informacje na temat GigaNagrywarki zawarte są w Regulaminach świadczenia danych Usług dostępnych pod adresem netia.pl/pl/pomoc/informacje-dla-abonentow/regulaminy-i-dokumenty/cenniki-aktualne. Najlepszy Internet 5G w Polsce odnosi się do najwyższej technologicznej prędkości Internetu 5G (dzięki wykorzystaniu pasma 2600 MHz TDD) i największego zasięgu populacyjnego.  

Internet światłowodowy w Szczecinie

Rozwiń!

Wychodzimy z założenia, że rzetelny dostawca internetu w Szczecinie powinien zagwarantować swoim Klientom jak najlepsze parametry połączenia. Cieszymy się, że oferta Netia pozwala naszym odbiorcom cieszyć się tym, co najlepsze w korzystaniu ze światłowodów. Nie mamy sobie równych, gdy chodzi o prędkość – nasze światłowody są najszybsze, co potwierdza Speed Test. To dlatego wybierają nas nawet szczególnie wymagające osoby.

Z ofertą Netii mogą Państwo liczyć na:

 • stabilne łącze,
 • atrakcyjną prędkość internetu,
 • brak zakłóceń spowodowanych czynnikami atmosferycznymi, interferencją radiową lub elektromagnetyczną.

Internet stacjonarny w Szczecinie to gwarancja świetnego zasięgu oraz możliwość korzystania z wielu urządzeń. Dekodery, tablety, smartfony, komputery, rozwiązania inteligentnego domu – wszystkie te sprzęty będą działać płynnie, jeśli wybiorą Państwo internet światłowodowy. Odporność na zakłócenia, stabilna prędkość połączenia, niskie ryzyko awarii decydują o tym, że z ofertą Netią chce się zostać na dłużej.

Netia internet Szczecin – jaki pakiet wybrać?

Możliwości jest wiele, bo zadbaliśmy o spore zróżnicowanie naszych propozycji. Przykładowo kinomaniacy docenią pakiety tv z internetem, dające dostęp aż do 189 kanałów. Nie brakuje u nas także tańszych opcji, czego dowodem jest pakiet Dla Każdego. W ramach takiego rozwiązania mogą Państwo cieszyć się atrakcyjną prędkością internetu i stałym dostępem do 77 kanałów w jakości HD 4K.

Netia internet w Szczecinie trafi więc w różnorodne gusta i preferencje. Profesjonalnie skomponowana oferta to propozycje zarówno dla znawców kina, jak i dla sportowych maniaków. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy w stanie usatysfakcjonować tak szerokie grono odbiorców. Serdecznie zapraszamy do dokładnego sprawdzenia, czym wyróżnia się Netia światłowodowy internet stacjonarny i poszczególne pakiety tv z internetem. Z przyjemnością pomożemy Państwu dobrać wariant, który będzie korzystny dla wszystkich domowników.

Dostawca internetu Szczecin – zapraszamy do kontaktu!

Zwiń!

Kontakt

Cała Polska
skontaktuj się z PRZEDSTAWICIELEM
GODZINY OTWARCIA

PON-PT 08:00 – 20:00

SOB 08:00 – 18:00