Internet stacjonarny Warszawa - światłowód od Netii

300 Mb/s + 99 kanałów tv
za 65 zł

3 miesiące za darmo

Internet Światłowodowy NETIA

bezprzewodowy Internet w całym domu i przewodowe połączenie bez opóźnień

Telewizja 4K NETIA

nawet 188 kanałów w tym 120 w jakości HD 4K idealne dla Kibiców i Kinomaniaków

Telefon NETIA

rozmawiaj z kim chcesz, kiedy chcesz w super niskich cenach

Internet Warszawa - sprawdzony dostawca, któremu warto zaufać

Naszą ofertę warto wybrać z kilku powodów. Przede wszystkim oferujemy bezawaryjne połączenie z siecią, które gwarantuje bezproblemowy dostęp do platform streamingowych, gier online oraz innych form rozrywki. To znaczne udogodnienie - w końcu każdy przynajmniej raz borykał się z przestojami i opóźnieniami w ładowaniu strony.

Internet światłowodowy w Warszawie, będący elementem oferty Netii unicestwia tego typu problemy. Stałe, stabilne łącze to komfort, płynący z pewności, że czas spędzony na rozrywce lub na pracy nie zostanie przerwany niespodziewaną awarią czy innymi kłopotami z dostępem do sieci. Cieszymy się, że możemy zagwarantować Państwu jedną z najlepszych ofert na rynku. Internet stacjonarny w Warszawie to nie koniec naszych propozycji. Nasi Klienci mogą wybierać także z atrakcyjnych pakietów.

Oferta 2023

Internet stacjonarny Warszawa - nowy wymiar rozrywki

MEGA PRĘDKOŚĆ

300 Mb/s

Ekonomiczny
50
 • 0 ZŁ przez 3 miesiące
 • Umowa na 24 miesiące
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Router WiFi w cenie
EKONOMICZNY

600 Mb/s

Super Oferta
60
 • 0 ZŁ przez 3 miesiące
 • Umowa na 24 miesiące
 • Prędkość pobierania do 600 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Router WiFi w cenie
SUPER OFERTA

1 Gb/s

Do gier i filmów
80
 • 0 ZŁ przez 3 miesiące
 • Umowa na 24 miesiące
 • Prędkość pobierania do 1000 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Router WiFi w cenie
PRO

ŚWIATŁOWÓD + TELEWIZJA  Warszawa

Oferta specjalnie dla Ciebie

Pakiet S 4K

Dla Każdego
od 55
 • 77 kanałów
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Umowa na 24 miesiące
 • 3 miesiące za 0 zł
 • Dekoder 4K w cenie

Pakiet M 4K

Dla Wymagających
od 65
 • 99 kanałów
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Umowa na 24 miesiące
 • Do 3 miesięcy za 0 zł
 • Dekoder 4K w cenie
POPULARNE

Pakiet L 4K

Dla Kinomaniaków
od 90
 • 188 kanałów
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Umowa na 24 miesiące
 • Do 3 miesięcy za 0 zł
 • Dekoder 4K w cenie

Netia to rozrywka

Ulubione platformy streamingowe w zasięgu ręki? Sportowe emocje? A może epickie filmy? Oferta Netii to dostęp do ulubionej rozrywki. Coś dla siebie znajdą tutaj zarówno standardowi widzowie, jak też i osoby o bardziej sprecyzowanych zainteresowaniach. Wszystko za sprawą pakietów z takimi platformami jak HBO MAX, Disney Plus czy Cinemax HD.

Konsumencki Lider Jakości 2019

Miłośnicy seriali i telewizji znajdą w Netii także coś dla siebie. Netia GO to innowacyjny wymiar rozrywki. Połączenie najszybszego Internetu, telewizji i ulubionych platform — to oferta najlepsza na rynku! Każdy znajdzie tu coś dla siebie, zarówno standardowi widzowie, jak i fani filmów oraz sportowych emocji. W ofercie z Internetem dostępne jest 99 i 188 kanałów w jakości HD oraz dekoder w cenie. Oprócz tego do wyboru są pakiety z takimi platformami jak Disney Plus oraz HBO Max i Cinemax HD. A dla fanów sportu — dostęp do wszystkich kanałów sportowych Polsatu.

Prezentowana oferta Netii S.A. „GigaRozrywka IV – rabat 3 miesiące” obowiązuje przy zawarciu Umowy na czas określony 24 pełnych Okresów Rozliczeniowych przy jednoczesnym korzystaniu z rabatów za e-fakturę (5 zł) oraz zgody marketingowe (5 zł). W przypadku rezygnacji lub niespełnienia warunków przyznania rabatów cena wzrośnie o 10 zł. Po 24 miesiącach cena abonamentu wzrasta o 10 zł. Szybki Internet Max (300, 600, 1000) stanowi wyłącznie nazwę marketingową. Usługa Internetowa oparta jest na parametrach jakości wynikających z maksymalnych parametrów technicznych danej technologii, w jakiej świadczona jest Usługa Internetowa, lub wynikających z ofertowych ustawień technicznych łącza. Parametry świadczenia Usługi Internetowej, w szczególności parametry prędkości oraz wpływu innych Usług na Usługę Internetową, dostępne są na stronie netia.pl. Do Pakietu M 4K Abonent otrzymuje promocyjnie na 24 Okresy Rozliczeniowe 6 kanałów: Nick Jr., Nickelodeon Polska, Nicktoons, TeenNick, Cinemax HD, Cinemax 2 HD. Do Pakietu L 4K Abonent otrzymuje promocyjnie na 24 Okresy Rozliczeniowe 2 kanały: Cinemax HD, Cinemax 2 HD. Do Pakietów S 4K, M 4K Abonent otrzymuje w ramach tymczasowego otwartego okna kanały: Inultra 4K, MyZen 4K, Museum 4K, Love Nature 4K, Travelxp 4K. Dostepność kanałów w 4K tylko na odbiornikach 4K. Stan pakietów obowiązuje na dzień 1.08.2023 r. Wykaz kanałów gwarantowanych, zasady świadczenia Usługi Netia GO oraz informacje na temat GigaNagrywarki zawarte są w Regulaminach świadczenia danych Usług dostępnych pod adresem netia.pl/pl/pomoc/informacje-dla-abonentow/regulaminy-i-dokumenty/cenniki-aktualne. Najlepszy Internet 5G w Polsce odnosi się do najwyższej technologicznej prędkości Internetu 5G (dzięki wykorzystaniu pasma 2600 MHz TDD) i największego zasięgu populacyjnego.  

Internet światłowodowy Warszawa – znajdź najlepsze rozwiązanie dla siebie

Rozwiń!

Wiemy, jak ważne jest to, żeby oferta była dopasowana do potrzeb konkretnego Klienta. To dlatego skomponowaliśmy zróżnicowane rozwiązania, spełniające oczekiwania poszczególnych grup naszych odbiorców. Zachęcamy do sprawdzenia promocyjnych pakietów internetowych. Wybierać można z opcji:

 • ekonomicznej 300 Mb/s,
 • super oferty 600 Mb/s,
 • oferty do gier i filmów 1Gb/s.

Na naszych Klientów czekają też warianty internetu z telewizją. To korzystne rozwiązanie dla osób, chcących cieszyć się nieskrępowanym ograniczeniami dostępem do internetu oraz kanałami tematycznymi i nie tylko. Każdy pakiet został opisany w wyczerpujący sposób, co pozwoli Państwu w kilka chwil zapoznać się z jego charakterystyką i wybrać właściwe rozwiązanie.

Telewizja i internet Netia dostępny jest w pakiecie Dla Każdego, Dla Wymagających oraz Dla Kinomaniaków. Opcje różnią się liczbą kanałów, natomiast łączy je atrakcyjna prędkość pobierania, zapewniająca komfortową rozrywkę. Niezależnie od wyboru pakietu można spodziewać się także dekodera 4K w cenie.

Dostawca internetu w Warszawie – oferta dla fanów kina, seriali i sportu

Nasi odbiorcy to zróżnicowana grupa. Jesteśmy dumni z tego, że możemy Państwu zapewnić niesamowite doznania w postaci godzin emocjonujących sportowych rozgrywek czy wciągających filmów. Netia światłowodowy internet stacjonarny to wysoka przepustowość, komfort użytkowania, wynikający z wysokiej prędkości łącza. Do zalet tej technologii należy zaliczyć brak tłumienia. W końcu światło, w przeciwieństwie do elektronów, nie emituje pola elektromagnetycznego. Przekłada się to na zwiększoną stabilność transmisji oraz świetną odporność na działanie czynników zewnętrznych, takich jak niekorzystne warunki pogodowe.

Telewizja i internet Warszawa – ciesz się technologią światłowodową w Twoim domu

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące parametrów, stabilności łącza, przepustowości lub innych szczegółów oferty, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Jesteśmy tu po to, by wspomóc naszych Klientów w dobraniu optymalnego pakietu.

Zwiń!

Kontakt

Cała Polska
skontaktuj się z PRZEDSTAWICIELEM
GODZINY OTWARCIA

PON-PT 08:00 – 20:00

SOB 08:00 – 18:00