Internet światłowodowy Rybnik - światłowód od Netii

300 Mb/s + 99 kanałów tv
za 65 zł

3 miesiące za darmo

Internet Światłowodowy NETIA

bezprzewodowy Internet w całym domu i przewodowe połączenie bez opóźnień

Telewizja 4K NETIA

nawet 188 kanałów w tym 120 w jakości HD 4K idealne dla Kibiców i Kinomaniaków

Telefon NETIA

rozmawiaj z kim chcesz, kiedy chcesz w super niskich cenach

Internet światłowodowy w Rybniku - atrakcyjne pakiety dla każdego

Niedostateczna prędkość internetu to bolączka, która może w znacznym stopniu utrudnić codzienność i dać się we znaki najbardziej cierpliwym osobom. Z nami ten problem nie ma racji bytu. Oferujemy Państwu szybki, stabilny internet, pozwalający do woli cieszyć się ulubionymi treściami na platformach streamingowych, grami online, transmisjami wykładów, sportem i nie tylko.

Jako rzetelny dostawca internetu w Rybniku zadbaliśmy o to, by nasi odbiorcy mogli liczyć na bezawaryjny dostęp do internetu. Nasze światłowody są nie tylko najszybsze (czego dowodzi Speed Test), ale też działają niezależnie od czynników atmosferycznych. Efekt? Wszyscy domownicy mogą cieszyć się ulubionymi treściami, również wtedy, gdy za oknem jest śnieżyca lub wichura.

Oferta 2023

Internet stacjonarny Rybnik - nowy wymiar rozrywki

MEGA PRĘDKOŚĆ

300 Mb/s

Ekonomiczny
50
 • 0 ZŁ przez 3 miesiące
 • Umowa na 24 miesiące
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Router WiFi w cenie
EKONOMICZNY

600 Mb/s

Super Oferta
60
 • 0 ZŁ przez 3 miesiące
 • Umowa na 24 miesiące
 • Prędkość pobierania do 600 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Router WiFi w cenie
SUPER OFERTA

1 Gb/s

Do gier i filmów
80
 • 0 ZŁ przez 3 miesiące
 • Umowa na 24 miesiące
 • Prędkość pobierania do 1000 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Router WiFi w cenie
PRO

ŚWIATŁOWÓD + TELEWIZJA  Rybnik

Oferta specjalnie dla Ciebie

Pakiet S 4K

Dla Każdego
od 55
 • 77 kanałów
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Umowa na 24 miesiące
 • 3 miesiące za 0 zł
 • Dekoder 4K w cenie

Pakiet M 4K

Dla Wymagających
od 65
 • 99 kanałów
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Umowa na 24 miesiące
 • Do 3 miesięcy za 0 zł
 • Dekoder 4K w cenie
POPULARNE

Pakiet L 4K

Dla Kinomaniaków
od 90
 • 188 kanałów
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Umowa na 24 miesiące
 • Do 3 miesięcy za 0 zł
 • Dekoder 4K w cenie

Netia to rozrywka

Ulubione platformy streamingowe w zasięgu ręki? Sportowe emocje? A może epickie filmy? Oferta Netii to dostęp do ulubionej rozrywki. Coś dla siebie znajdą tutaj zarówno standardowi widzowie, jak też i osoby o bardziej sprecyzowanych zainteresowaniach. Wszystko za sprawą pakietów z takimi platformami jak HBO MAX, Disney Plus czy Cinemax HD.

Konsumencki Lider Jakości 2019

Miłośnicy seriali i telewizji znajdą w Netii także coś dla siebie. Netia GO to innowacyjny wymiar rozrywki. Połączenie najszybszego Internetu, telewizji i ulubionych platform — to oferta najlepsza na rynku! Każdy znajdzie tu coś dla siebie, zarówno standardowi widzowie, jak i fani filmów oraz sportowych emocji. W ofercie z Internetem dostępne jest 99 i 188 kanałów w jakości HD oraz dekoder w cenie. Oprócz tego do wyboru są pakiety z takimi platformami jak Disney Plus oraz HBO Max i Cinemax HD. A dla fanów sportu — dostęp do wszystkich kanałów sportowych Polsatu.

Prezentowana oferta Netii S.A. „GigaRozrywka IV – rabat 3 miesiące” obowiązuje przy zawarciu Umowy na czas określony 24 pełnych Okresów Rozliczeniowych przy jednoczesnym korzystaniu z rabatów za e-fakturę (5 zł) oraz zgody marketingowe (5 zł). W przypadku rezygnacji lub niespełnienia warunków przyznania rabatów cena wzrośnie o 10 zł. Po 24 miesiącach cena abonamentu wzrasta o 10 zł. Szybki Internet Max (300, 600, 1000) stanowi wyłącznie nazwę marketingową. Usługa Internetowa oparta jest na parametrach jakości wynikających z maksymalnych parametrów technicznych danej technologii, w jakiej świadczona jest Usługa Internetowa, lub wynikających z ofertowych ustawień technicznych łącza. Parametry świadczenia Usługi Internetowej, w szczególności parametry prędkości oraz wpływu innych Usług na Usługę Internetową, dostępne są na stronie netia.pl. Do Pakietu M 4K Abonent otrzymuje promocyjnie na 24 Okresy Rozliczeniowe 6 kanałów: Nick Jr., Nickelodeon Polska, Nicktoons, TeenNick, Cinemax HD, Cinemax 2 HD. Do Pakietu L 4K Abonent otrzymuje promocyjnie na 24 Okresy Rozliczeniowe 2 kanały: Cinemax HD, Cinemax 2 HD. Do Pakietów S 4K, M 4K Abonent otrzymuje w ramach tymczasowego otwartego okna kanały: Inultra 4K, MyZen 4K, Museum 4K, Love Nature 4K, Travelxp 4K. Dostepność kanałów w 4K tylko na odbiornikach 4K. Stan pakietów obowiązuje na dzień 1.08.2023 r. Wykaz kanałów gwarantowanych, zasady świadczenia Usługi Netia GO oraz informacje na temat GigaNagrywarki zawarte są w Regulaminach świadczenia danych Usług dostępnych pod adresem netia.pl/pl/pomoc/informacje-dla-abonentow/regulaminy-i-dokumenty/cenniki-aktualne. Najlepszy Internet 5G w Polsce odnosi się do najwyższej technologicznej prędkości Internetu 5G (dzięki wykorzystaniu pasma 2600 MHz TDD) i największego zasięgu populacyjnego.  

Dostawca internetu Rybnik – oferta Netii

Rozwiń!

Co dokładnie proponujemy? Nasza oferta obejmuje zróżnicowane pakiety. Część z nich zapewnia dostęp do telewizji i internetu, inne natomiast do samego internetu. Wszystkie wyróżniają się jasnymi warunkami umowy, atrakcyjną prędkością internetu i stabilnością. Netia światłowodowy internet stacjonarny dostępny jest w następujących pakietach:

 • ekonomiczny 300 Mb/s,
 • super oferta 600 Mb/s,
 • do gier i filmów 1 Gb/s.

Z kolei Klienci wybierający pakiety tv z internetem Netia mogą spodziewać się rozwiązań, obejmujących 77, 99 lub 189 kanałów. U nas coś dla siebie znajdą i zapaleni kinomaniacy, którym zależy na dostępie do najnowszych produkcji, i miłośnicy sportu. Zaufało nam już wiele osób, ceniących codzienną wygodę i dostęp do ulubionej rozrywki w wybranym momencie. Nasza rozbudowana sieć światłowodów pozwala nam dotrzeć do odbiorców na terenie całej Polski. Internet w Rybniku to wariant, który spodoba się osobom, nie lubiących kompromisów w kwestii szybkości łącza.

Tani internet Rybnik

Internet Netia dowodzi, że atrakcyjne parametry połączenia z siecią wcale nie muszą wiązać się z wysokimi opłatami. Przejrzysta, atrakcyjna oferta, którą tu Państwu przedstawiamy, to wariant optymalny pod względem funkcjonalności i ceny. Nie bez powodu tak wielu Klientów decyduje się zostać z nami na dłużej. Comiesięczna niewielka opłata zapewnia im pełną swobodę podczas rozrywki i pracy. Znaczenia nie ma tu to, ile urządzeń korzysta z sieci. Tani internet Netia zapewnia płynne działanie wszystkich sprzętów.

Netia pakiety tv z internetem – dowiedz się więcej o naszej ofercie

Z przyjemnością przybliżymy Państwu najważniejsze informacje o dostępnych pakietach i odpowiemy na pytania. Na naszej stronie znajdą Państwo wyczerpujące informacje dotyczące umowy z dostawcą, ale w każdej chwili oferujemy nasze profesjonalne doradztwo. Świetne parametry połączenia są dla nas niezwykle ważne, ale ogromny nacisk kładziemy także na obsługę Klienta. Chcemy, by czuli się Państwo z nami pewnie i komfortowo. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych rozwiązań i do przekonania się, jak działa światłowodowy wymiar rozrywki.

Zwiń!

Kontakt

Cała Polska
skontaktuj się z PRZEDSTAWICIELEM
GODZINY OTWARCIA

PON-PT 08:00 – 20:00

SOB 08:00 – 18:00