Internet światłowodowy Łomża - światłowód od Netii

300 Mb/s + 99 kanałów tv
za 65 zł

3 miesiące za darmo

Internet Światłowodowy NETIA

bezprzewodowy Internet w całym domu i przewodowe połączenie bez opóźnień

Telewizja 4K NETIA

nawet 188 kanałów w tym 120 w jakości HD 4K idealne dla Kibiców i Kinomaniaków

Telefon NETIA

rozmawiaj z kim chcesz, kiedy chcesz w super niskich cenach

Internet Łomża - korzyści technologii światłowodowej

Ofertę Netii wybierają osoby, które priorytetowo traktują komfort podczas przeglądania internetu. Korzystanie z platform streamingowych, oglądanie materiałów na żywo w postaci konferencji, wykładów, czy śledzenie sportowych rozgrywek - internet światłowodowy w Łomży pozwala w spokoju cieszyć się tymi i innymi treściami. Wszystko za sprawą szybkiego i stabilnego łącza internetowego. Znalezienie idealnego pakietu nie jest trudne, bo proponujemy różnorodne warianty z telewizją lub bez niej.

Oferta 2023

Internet stacjonarny Łomża - nowy wymiar rozrywki

MEGA PRĘDKOŚĆ

300 Mb/s

Ekonomiczny
50
 • 0 ZŁ przez 3 miesiące
 • Umowa na 24 miesiące
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Router WiFi w cenie
EKONOMICZNY

600 Mb/s

Super Oferta
60
 • 0 ZŁ przez 3 miesiące
 • Umowa na 24 miesiące
 • Prędkość pobierania do 600 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Router WiFi w cenie
SUPER OFERTA

1 Gb/s

Do gier i filmów
80
 • 0 ZŁ przez 3 miesiące
 • Umowa na 24 miesiące
 • Prędkość pobierania do 1000 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Router WiFi w cenie
PRO

ŚWIATŁOWÓD + TELEWIZJA  Łomża

Oferta specjalnie dla Ciebie

Pakiet S 4K

Dla Każdego
od 55
 • 77 kanałów
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Umowa na 24 miesiące
 • 3 miesiące za 0 zł
 • Dekoder 4K w cenie

Pakiet M 4K

Dla Wymagających
od 65
 • 99 kanałów
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Umowa na 24 miesiące
 • Do 3 miesięcy za 0 zł
 • Dekoder 4K w cenie
POPULARNE

Pakiet L 4K

Dla Kinomaniaków
od 90
 • 188 kanałów
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Umowa na 24 miesiące
 • Do 3 miesięcy za 0 zł
 • Dekoder 4K w cenie

Netia to rozrywka

Ulubione platformy streamingowe w zasięgu ręki? Sportowe emocje? A może epickie filmy? Oferta Netii to dostęp do ulubionej rozrywki. Coś dla siebie znajdą tutaj zarówno standardowi widzowie, jak też i osoby o bardziej sprecyzowanych zainteresowaniach. Wszystko za sprawą pakietów z takimi platformami jak HBO MAX, Disney Plus czy Cinemax HD.

Konsumencki Lider Jakości 2019

Miłośnicy seriali i telewizji znajdą w Netii także coś dla siebie. Netia GO to innowacyjny wymiar rozrywki. Połączenie najszybszego Internetu, telewizji i ulubionych platform — to oferta najlepsza na rynku! Każdy znajdzie tu coś dla siebie, zarówno standardowi widzowie, jak i fani filmów oraz sportowych emocji. W ofercie z Internetem dostępne jest 99 i 188 kanałów w jakości HD oraz dekoder w cenie. Oprócz tego do wyboru są pakiety z takimi platformami jak Disney Plus oraz HBO Max i Cinemax HD. A dla fanów sportu — dostęp do wszystkich kanałów sportowych Polsatu.

Prezentowana oferta Netii S.A. „GigaRozrywka IV – rabat 3 miesiące” obowiązuje przy zawarciu Umowy na czas określony 24 pełnych Okresów Rozliczeniowych przy jednoczesnym korzystaniu z rabatów za e-fakturę (5 zł) oraz zgody marketingowe (5 zł). W przypadku rezygnacji lub niespełnienia warunków przyznania rabatów cena wzrośnie o 10 zł. Po 24 miesiącach cena abonamentu wzrasta o 10 zł. Szybki Internet Max (300, 600, 1000) stanowi wyłącznie nazwę marketingową. Usługa Internetowa oparta jest na parametrach jakości wynikających z maksymalnych parametrów technicznych danej technologii, w jakiej świadczona jest Usługa Internetowa, lub wynikających z ofertowych ustawień technicznych łącza. Parametry świadczenia Usługi Internetowej, w szczególności parametry prędkości oraz wpływu innych Usług na Usługę Internetową, dostępne są na stronie netia.pl. Do Pakietu M 4K Abonent otrzymuje promocyjnie na 24 Okresy Rozliczeniowe 6 kanałów: Nick Jr., Nickelodeon Polska, Nicktoons, TeenNick, Cinemax HD, Cinemax 2 HD. Do Pakietu L 4K Abonent otrzymuje promocyjnie na 24 Okresy Rozliczeniowe 2 kanały: Cinemax HD, Cinemax 2 HD. Do Pakietów S 4K, M 4K Abonent otrzymuje w ramach tymczasowego otwartego okna kanały: Inultra 4K, MyZen 4K, Museum 4K, Love Nature 4K, Travelxp 4K. Dostepność kanałów w 4K tylko na odbiornikach 4K. Stan pakietów obowiązuje na dzień 1.08.2023 r. Wykaz kanałów gwarantowanych, zasady świadczenia Usługi Netia GO oraz informacje na temat GigaNagrywarki zawarte są w Regulaminach świadczenia danych Usług dostępnych pod adresem netia.pl/pl/pomoc/informacje-dla-abonentow/regulaminy-i-dokumenty/cenniki-aktualne. Najlepszy Internet 5G w Polsce odnosi się do najwyższej technologicznej prędkości Internetu 5G (dzięki wykorzystaniu pasma 2600 MHz TDD) i największego zasięgu populacyjnego.  

Internet światłowodowy w Łomży – koniec z opóźnieniami i awariami

Rozwiń!

Technologia światłowodowa jest dużo mniej awaryjna niż tradycyjne alternatywy. Rozciągająca się na całą Polskę sieć światłowodów jest odporna na działanie niesprzyjających czynników atmosferycznych w postaci deszczu, śniegu i wiatru. Osoby decydujące się na skorzystanie z tej technologii nie muszą więc stresować się brakiem płynności podczas grania w gry online czy stratami na jakości obrazu filmów i seriali. Także zwykłe poruszanie się po sieci, np. podczas pracy czy nauki, jest znacznie przyjemniejszej, jeśli internet stacjonarny w Łomży działa ekspresowo i zapewnia szybkie ładowanie się strony.

Światłowodowy internet stacjonarny od Netii to oferta, którą warto docenić również z innych powodów. Duże znaczenie ma jej wielofunkcyjność. Światłowody zapewniają bowiem nie tylko bardzo szybki internet o dużej przepustowości, ale też i przesył sygnału telewizyjnego. Oferta Netii obejmuje więc również pakiety internetu z telewizją.

Wybierz wariant dla siebie i całej rodziny

Czy lepiej postawić na sportowe emocje czy na filmową rozrywkę? Internet światłowodowy w Łomży to oferta, która nie postawi Państwa przed takim wyborem. Wszystko dzięki przemyślanym pakietom, pozwalającym na rozrywkę wszystkim członkom rodziny. Zachęcamy do zapoznania się z opcją:

 • Dla Każdego
 • Dla Wymagających
 • Dla Kinomaniaków

W najbardziej zaawansowanym wariancie mogą Państwo korzystać aż ze 188 kanałów w jakości HD 4K. Wszystkie pakiety tv z internetem to prędkość pobierania do 300 Mb/s i umowa na 24 miesiące. Gorąco zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnej promocji – do 3 miesięcy za 0 zł. Niezależnie od wybranego wariantu nasi Klienci otrzymują w cenie dekoder 4K.

Zdaj się na sprawdzonego dostawcę internetu

Niezależne testy potwierdzają, że oferujemy najszybsze światłowody i żaden inny dostawca internetu nie może się na tym polu z nami równać. Nasi Klienci oprócz świetnych parametrów, gwarantujących ekspresowy internet, zyskują też profesjonalną obsługę – zespół Netia służy pomocą w razie wątpliwości i udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania związane z ofertą. Serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszego grona zadowolonych Klientów. Wszystkie kanały sportowe? Takie platformy jak Disney Plus oraz HBO Max i Cinemax HD? Brak awarii i poczucie bezpieczeństwa? To wszystko oferujemy w ramach naszych pakietów. Gorąco zachęcamy do sprawdzenia korzyści wynikających z zastosowania światłowodu.

Zwiń!

Kontakt

Cała Polska
skontaktuj się z PRZEDSTAWICIELEM
GODZINY OTWARCIA

PON-PT 08:00 – 20:00

SOB 08:00 – 18:00