Internet światłowodowy Łódź - światłowód od Netii

300 Mb/s + 99 kanałów tv
za 65 zł

3 miesiące za darmo

Internet Światłowodowy NETIA

bezprzewodowy Internet w całym domu i przewodowe połączenie bez opóźnień

Telewizja 4K NETIA

nawet 188 kanałów w tym 120 w jakości HD 4K idealne dla Kibiców i Kinomaniaków

Telefon NETIA

rozmawiaj z kim chcesz, kiedy chcesz w super niskich cenach

Oferta Netii - komfortowe rozwiązania dla każdego

Borykanie się z niedostateczną prędkością sieci może dać się we znaki każdemu, niezależnie od tego, czy przeglądamy internet, oglądamy filmy, seriale czy pracujemy. Oczekiwania są duże, bo dla osób użytkujących platformy streamingowe liczy się komfort, brak opóźnień, czy zacinającego się obrazu. Podobnie jest z obiorem telewizji - programy w jakości HD 4K to dla coś oczywistego. W Netii wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnego Klienta. Jako sprawdzony dostawca internetu stawiamy na nowoczesne technologie, zwiększające satysfakcję naszych odbiorców.

Oferta 2023

Internet stacjonarny Łódź - nowy wymiar rozrywki

MEGA PRĘDKOŚĆ

300 Mb/s

Ekonomiczny
50
 • 0 ZŁ przez 3 miesiące
 • Umowa na 24 miesiące
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Router WiFi w cenie
EKONOMICZNY

600 Mb/s

Super Oferta
60
 • 0 ZŁ przez 3 miesiące
 • Umowa na 24 miesiące
 • Prędkość pobierania do 600 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Router WiFi w cenie
SUPER OFERTA

1 Gb/s

Do gier i filmów
80
 • 0 ZŁ przez 3 miesiące
 • Umowa na 24 miesiące
 • Prędkość pobierania do 1000 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Router WiFi w cenie
PRO

ŚWIATŁOWÓD + TELEWIZJA  Łódź

Oferta specjalnie dla Ciebie

Pakiet S 4K

Dla Każdego
od 55
 • 77 kanałów
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Umowa na 24 miesiące
 • 3 miesiące za 0 zł
 • Dekoder 4K w cenie

Pakiet M 4K

Dla Wymagających
od 65
 • 99 kanałów
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Umowa na 24 miesiące
 • Do 3 miesięcy za 0 zł
 • Dekoder 4K w cenie
POPULARNE

Pakiet L 4K

Dla Kinomaniaków
od 90
 • 188 kanałów
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Umowa na 24 miesiące
 • Do 3 miesięcy za 0 zł
 • Dekoder 4K w cenie

Netia to rozrywka

Ulubione platformy streamingowe w zasięgu ręki? Sportowe emocje? A może epickie filmy? Oferta Netii to dostęp do ulubionej rozrywki. Coś dla siebie znajdą tutaj zarówno standardowi widzowie, jak też i osoby o bardziej sprecyzowanych zainteresowaniach. Wszystko za sprawą pakietów z takimi platformami jak HBO MAX, Disney Plus czy Cinemax HD.

Konsumencki Lider Jakości 2019

Miłośnicy seriali i telewizji znajdą w Netii także coś dla siebie. Netia GO to innowacyjny wymiar rozrywki. Połączenie najszybszego Internetu, telewizji i ulubionych platform — to oferta najlepsza na rynku! Każdy znajdzie tu coś dla siebie, zarówno standardowi widzowie, jak i fani filmów oraz sportowych emocji. W ofercie z Internetem dostępne jest 99 i 188 kanałów w jakości HD oraz dekoder w cenie. Oprócz tego do wyboru są pakiety z takimi platformami jak Disney Plus oraz HBO Max i Cinemax HD. A dla fanów sportu — dostęp do wszystkich kanałów sportowych Polsatu.

Prezentowana oferta Netii S.A. „GigaRozrywka IV – rabat 3 miesiące” obowiązuje przy zawarciu Umowy na czas określony 24 pełnych Okresów Rozliczeniowych przy jednoczesnym korzystaniu z rabatów za e-fakturę (5 zł) oraz zgody marketingowe (5 zł). W przypadku rezygnacji lub niespełnienia warunków przyznania rabatów cena wzrośnie o 10 zł. Po 24 miesiącach cena abonamentu wzrasta o 10 zł. Szybki Internet Max (300, 600, 1000) stanowi wyłącznie nazwę marketingową. Usługa Internetowa oparta jest na parametrach jakości wynikających z maksymalnych parametrów technicznych danej technologii, w jakiej świadczona jest Usługa Internetowa, lub wynikających z ofertowych ustawień technicznych łącza. Parametry świadczenia Usługi Internetowej, w szczególności parametry prędkości oraz wpływu innych Usług na Usługę Internetową, dostępne są na stronie netia.pl. Do Pakietu M 4K Abonent otrzymuje promocyjnie na 24 Okresy Rozliczeniowe 6 kanałów: Nick Jr., Nickelodeon Polska, Nicktoons, TeenNick, Cinemax HD, Cinemax 2 HD. Do Pakietu L 4K Abonent otrzymuje promocyjnie na 24 Okresy Rozliczeniowe 2 kanały: Cinemax HD, Cinemax 2 HD. Do Pakietów S 4K, M 4K Abonent otrzymuje w ramach tymczasowego otwartego okna kanały: Inultra 4K, MyZen 4K, Museum 4K, Love Nature 4K, Travelxp 4K. Dostepność kanałów w 4K tylko na odbiornikach 4K. Stan pakietów obowiązuje na dzień 1.08.2023 r. Wykaz kanałów gwarantowanych, zasady świadczenia Usługi Netia GO oraz informacje na temat GigaNagrywarki zawarte są w Regulaminach świadczenia danych Usług dostępnych pod adresem netia.pl/pl/pomoc/informacje-dla-abonentow/regulaminy-i-dokumenty/cenniki-aktualne. Najlepszy Internet 5G w Polsce odnosi się do najwyższej technologicznej prędkości Internetu 5G (dzięki wykorzystaniu pasma 2600 MHz TDD) i największego zasięgu populacyjnego.  

Internet światłowodowy w Łodzi

Rozwiń!

Dlaczego to właśnie w światłowodach kryją się takie możliwości? Nie bez powodu ta technologia podbiła świat. Zapewnia większą przepustowość niż alternatywne warianty. Oprócz tego osoby wybierające światłowody nie muszą martwić się awariami wynikającymi z niesprzyjających warunków pogodowych. W rezultacie wszystkie domowe sprzęty podłączone do sieci pracują sprawniej i płynniej. Niezawodne działanie światłowodów doceniają zarówno osoby indywidualne, jak i firmy. Internet Netia oznacza optymalne wykorzystanie technologii światłowodowej i możliwość cieszenia się filmami, ulubionymi serialami oraz sportowymi emocjami.

Nie tylko internet stacjonarny w Łodzi – sprawdź Netia pakiety tv z internetem

Dobrze dopasowana oferta oznacza, że wszyscy domownicy mogą do woli korzystać z internetu, zgodnie ze swoimi zainteresowaniami i preferencjami. By zapewnić odbiorcom taką wygodę, opracowaliśmy komfortowe pakiety 300 Mb/s, 600 Mb/s i 1 Gb/s. Aby zamówić wybraną przez siebie opcję, wystarczy, że zostawią Państwo swoje dane, a nasi specjaliści oddzwonią ze wszystkimi najważniejszymi szczegółami. Podobnie wysokiej jakości obsługi i korzystnej oferty mogą Państwo spodziewać się, wybierając Netia pakiety TV z internetem.

Miłośnicy telewizji docenią rozwiązania takie jak:

 • pakiet Dla Kinomaniaków ze 189 kanałami,
 • pakiet Dla Wymagających z 99 kanałami,
 • pakiet Dla Każdego z 77 kanałami.

Każda z opcji to atrakcyjna prędkość pobierania oraz darmowy Dekoder 4K. Duża oferta dostępnych kanałów oznacza, że telewizja i internet Netia trafi w gusta zarówno pasjonatów Kina, jak i osób ceniących newsy sportowe czy wydarzenia ze świata gospodarki i polityki.

Telewizja i internet Łódź – z czego wynika nasza przewaga

Świetne parametry oraz możliwość zaproponowania naszych pakietów osobom z różnych miast, w tym użytkownikom z Łodzi, to kwestie wynikające z faktu, że posiadamy rozbudowaną sieć światłowodów w całej Polsce. Na uwagę zasługuje też fakt, że możemy pochwalić się najszybszymi światłowodami wśród wszystkich dostawców internetu w Polsce. To dlatego wybierają nas, a następnie zostają z nami na dłużej wymagający Klienci. Jak dokładnie działa internet światłowodowy w Łodzi? Czy lepsza będzie opcja z telewizją czy sam światłowodowy internet stacjonarny? Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem, by dowiedzieć się więcej i rozwiać ewentualne wątpliwości.

Sprawdzony dostawca internetu Łódź – skontaktuj się z nami już dziś!

Zwiń!

Kontakt

Cała Polska
skontaktuj się z PRZEDSTAWICIELEM
GODZINY OTWARCIA

PON-PT 08:00 – 20:00

SOB 08:00 – 18:00