Internet stacjonarny Legnica - światłowód od Netii

300 Mb/s + 99 kanałów tv
za 65 zł

3 miesiące za darmo

Internet Światłowodowy NETIA

bezprzewodowy Internet w całym domu i przewodowe połączenie bez opóźnień

Telewizja 4K NETIA

nawet 188 kanałów w tym 120 w jakości HD 4K idealne dla Kibiców i Kinomaniaków

Telefon NETIA

rozmawiaj z kim chcesz, kiedy chcesz w super niskich cenach

Internet światłowodowy Legnica

Doskonale wiemy, jak istotną kwestią jest bezproblemowy dostęp do internetu. Tylko wtedy można w pełni cieszyć się ulubionymi filmami, serialami i innymi treściami, np. w postaci streamingu wykładów czy kursów. Jesteśmy liderem wśród dostawców internetowych. Dzięki rozwiniętej sieci światłowodów możemy zapewnić jedną z najkorzystniejszych usług na rynku. Sieć ma obecnie długość ok. 20 tys. kilometrów i łączy ze sobą ponad 50 miast.

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do grona zadowolonych Klientów z Legnicy, którzy wybrali internet światłowodowy od Netii. Gwarantujemy świetne parametry połączenia i oraz profesjonalną obsługę Klienta.

Oferta 2023

Internet stacjonarny Legnica - nowy wymiar rozrywki

MEGA PRĘDKOŚĆ

300 Mb/s

Ekonomiczny
50
 • 0 ZŁ przez 3 miesiące
 • Umowa na 24 miesiące
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Router WiFi w cenie
EKONOMICZNY

600 Mb/s

Super Oferta
60
 • 0 ZŁ przez 3 miesiące
 • Umowa na 24 miesiące
 • Prędkość pobierania do 600 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Router WiFi w cenie
SUPER OFERTA

1 Gb/s

Do gier i filmów
80
 • 0 ZŁ przez 3 miesiące
 • Umowa na 24 miesiące
 • Prędkość pobierania do 1000 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Router WiFi w cenie
PRO

ŚWIATŁOWÓD + TELEWIZJA  Legnica

Oferta specjalnie dla Ciebie

Pakiet S 4K

Dla Każdego
od 55
 • 77 kanałów
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Umowa na 24 miesiące
 • 3 miesiące za 0 zł
 • Dekoder 4K w cenie

Pakiet M 4K

Dla Wymagających
od 65
 • 99 kanałów
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Umowa na 24 miesiące
 • Do 3 miesięcy za 0 zł
 • Dekoder 4K w cenie
POPULARNE

Pakiet L 4K

Dla Kinomaniaków
od 90
 • 188 kanałów
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Umowa na 24 miesiące
 • Do 3 miesięcy za 0 zł
 • Dekoder 4K w cenie

Netia to rozrywka

Ulubione platformy streamingowe w zasięgu ręki? Sportowe emocje? A może epickie filmy? Oferta Netii to dostęp do ulubionej rozrywki. Coś dla siebie znajdą tutaj zarówno standardowi widzowie, jak też i osoby o bardziej sprecyzowanych zainteresowaniach. Wszystko za sprawą pakietów z takimi platformami jak HBO MAX, Disney Plus czy Cinemax HD.

Konsumencki Lider Jakości 2019

Miłośnicy seriali i telewizji znajdą w Netii także coś dla siebie. Netia GO to innowacyjny wymiar rozrywki. Połączenie najszybszego Internetu, telewizji i ulubionych platform — to oferta najlepsza na rynku! Każdy znajdzie tu coś dla siebie, zarówno standardowi widzowie, jak i fani filmów oraz sportowych emocji. W ofercie z Internetem dostępne jest 99 i 188 kanałów w jakości HD oraz dekoder w cenie. Oprócz tego do wyboru są pakiety z takimi platformami jak Disney Plus oraz HBO Max i Cinemax HD. A dla fanów sportu — dostęp do wszystkich kanałów sportowych Polsatu.

Prezentowana oferta Netii S.A. „GigaRozrywka IV – rabat 3 miesiące” obowiązuje przy zawarciu Umowy na czas określony 24 pełnych Okresów Rozliczeniowych przy jednoczesnym korzystaniu z rabatów za e-fakturę (5 zł) oraz zgody marketingowe (5 zł). W przypadku rezygnacji lub niespełnienia warunków przyznania rabatów cena wzrośnie o 10 zł. Po 24 miesiącach cena abonamentu wzrasta o 10 zł. Szybki Internet Max (300, 600, 1000) stanowi wyłącznie nazwę marketingową. Usługa Internetowa oparta jest na parametrach jakości wynikających z maksymalnych parametrów technicznych danej technologii, w jakiej świadczona jest Usługa Internetowa, lub wynikających z ofertowych ustawień technicznych łącza. Parametry świadczenia Usługi Internetowej, w szczególności parametry prędkości oraz wpływu innych Usług na Usługę Internetową, dostępne są na stronie netia.pl. Do Pakietu M 4K Abonent otrzymuje promocyjnie na 24 Okresy Rozliczeniowe 6 kanałów: Nick Jr., Nickelodeon Polska, Nicktoons, TeenNick, Cinemax HD, Cinemax 2 HD. Do Pakietu L 4K Abonent otrzymuje promocyjnie na 24 Okresy Rozliczeniowe 2 kanały: Cinemax HD, Cinemax 2 HD. Do Pakietów S 4K, M 4K Abonent otrzymuje w ramach tymczasowego otwartego okna kanały: Inultra 4K, MyZen 4K, Museum 4K, Love Nature 4K, Travelxp 4K. Dostepność kanałów w 4K tylko na odbiornikach 4K. Stan pakietów obowiązuje na dzień 1.08.2023 r. Wykaz kanałów gwarantowanych, zasady świadczenia Usługi Netia GO oraz informacje na temat GigaNagrywarki zawarte są w Regulaminach świadczenia danych Usług dostępnych pod adresem netia.pl/pl/pomoc/informacje-dla-abonentow/regulaminy-i-dokumenty/cenniki-aktualne. Najlepszy Internet 5G w Polsce odnosi się do najwyższej technologicznej prędkości Internetu 5G (dzięki wykorzystaniu pasma 2600 MHz TDD) i największego zasięgu populacyjnego.  

Netia internet Legnica – czym wyróżnia się nasza oferta

Rozwiń!

Szybkie światłowody przekładają się bezpośrednio na doświadczenia naszych odbiorców. Atrakcyjna przepustowość oraz niezwykła stabilność łącza wpływają na wygodę i spokój podczas oglądania filmów czy podczas wykonywania obowiązków służbowych. Internet stacjonarny światłowodowy to przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Trudno nie docenić stabilności łącza światłowodowego. Pasma z włókna szklanego są odporne na:

 • wysokie i niskie temperatury,
 • deszcz, wiatr, śnieżyce,
 • zakłócenia elektromagnetyczne.

W rezultacie Klienci wybierający Netia światłowodowy internet stacjonarny nie muszą martwić się przerwami w dostępie do sieci, długim ładowaniem się stron czy problemami z obejrzeniem ulubionego filmu.

Internet Legnica – poznaj nasze pakiety

Dobrze dobrana oferta to gwarant zadowolenia i satysfakcji Klienta. To dlatego tak dużą uwagę przyłożyliśmy do naszych pakietów. Chcemy, by trafiały one idealnie w gusta i potrzeby odbiorcy, zapewniając im wygodę i komfortowe korzystanie z połączenia z siecią. Osobom zainteresowanym samym internetem w Legnicy proponujemy pakiety 300 Mb/s, 600 Mb/s oraz 1 Gb/s. Ale to nie koniec. Oferta Netii skierowana jest też do tych Klientów, którzy chcą cieszyć się połączeniem z siecią oraz dostępem do kanałów w jakości HD 4K.

Netia pakiety tv z internetem różnią się liczbą dostępnych kanałów. Najbardziej podstawowa opcja liczy ich sobie aż 77! Z kolei fani kina docenią bardziej zaawansowane rozwiązanie, w postaci pakietu dla Kinomaniaków. Oprócz atrakcyjnej prędkości pobierania i dekodera 4K w cenie (to elementy każdego z pakietów) zapewnia też dostęp do aż 188 kanałów.

Netia pakiety tv z internetem – odkryj możliwości światłowodu

Serdecznie zachęcamy do wypróbowania tej zaawansowanej technologii we własnym domu lub w firmie. Szerokie grono zadowolonych Klientów oraz tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości dowodzą, że cieszymy się dużym zaufaniem i doceniają nas osoby poszukujące rzetelnego, profesjonalnego dostawcę internetu. Brak awarii, problemów z siecią, irytacji, gdy ulubiony serial przestaje się odtwarzać – z ofertą Netii będą mogli Państwo całkowicie zanurzyć się w ulubionej rozrywce i nie martwić się o kwestie techniczne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W razie wątpliwości, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Zwiń!

Kontakt

Cała Polska
skontaktuj się z PRZEDSTAWICIELEM
GODZINY OTWARCIA

PON-PT 08:00 – 20:00

SOB 08:00 – 18:00