Internet światłowodowy Kraków - światłowód od Netii

300 Mb/s + 99 kanałów tv
za 65 zł

3 miesiące za darmo

Internet Światłowodowy NETIA

bezprzewodowy Internet w całym domu i przewodowe połączenie bez opóźnień

Telewizja 4K NETIA

nawet 188 kanałów w tym 120 w jakości HD 4K idealne dla Kibiców i Kinomaniaków

Telefon NETIA

rozmawiaj z kim chcesz, kiedy chcesz w super niskich cenach

Internet - Kraków

Światłowody to rozwiązanie, które skutecznie wypiera mniej zaawansowane technologie. Powodów takiego stanu rzeczy jest kilka. Najważniejszym jest możliwość przesyłu danych z większą prędkością. W cieniutkich szklanych pasmach kryje się bowiem ogromna moc. Są bardziej wytrzymałe niż miedziane kable. Wybierając internet światłowodowy nie musimy też martwić się o ewentualne awarie. Wszystko dzięki temu, że światłowody wykazują świetną odporność na czynniki, które wpływały na np. sygnał radiowy. Dla jakości połączenia z siecią zagrożeniem nie będzie więc ani deszcz, śnieg, grad, ani zakłócenia elektromagnetyczne.

Trudno się dziwić, że technologia światłowodowa stała się tak popularna. Korzystają z niej zarówno firmy, jak też i osoby indywidualne. Internet światłowodowy w Krakowie stał się opcją pożądaną i docenianą, bo zapewnia nieograniczony dostęp do rozrywki, ułatwia pracę i sprawia, że codzienne czynności stają się znacznie bardziej przyjemne.

Oferta 2023

Internet stacjonarny Kraków - nowy wymiar rozrywki

MEGA PRĘDKOŚĆ

300 Mb/s

Ekonomiczny
50
 • 0 ZŁ przez 3 miesiące
 • Umowa na 24 miesiące
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Router WiFi w cenie
EKONOMICZNY

600 Mb/s

Super Oferta
60
 • 0 ZŁ przez 3 miesiące
 • Umowa na 24 miesiące
 • Prędkość pobierania do 600 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Router WiFi w cenie
SUPER OFERTA

1 Gb/s

Do gier i filmów
80
 • 0 ZŁ przez 3 miesiące
 • Umowa na 24 miesiące
 • Prędkość pobierania do 1000 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Router WiFi w cenie
PRO

ŚWIATŁOWÓD + TELEWIZJA  Kraków

Oferta specjalnie dla Ciebie

Pakiet S 4K

Dla Każdego
od 55
 • 77 kanałów
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Umowa na 24 miesiące
 • 3 miesiące za 0 zł
 • Dekoder 4K w cenie

Pakiet M 4K

Dla Wymagających
od 65
 • 99 kanałów
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Umowa na 24 miesiące
 • Do 3 miesięcy za 0 zł
 • Dekoder 4K w cenie
POPULARNE

Pakiet L 4K

Dla Kinomaniaków
od 90
 • 188 kanałów
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Umowa na 24 miesiące
 • Do 3 miesięcy za 0 zł
 • Dekoder 4K w cenie

Netia to rozrywka

Ulubione platformy streamingowe w zasięgu ręki? Sportowe emocje? A może epickie filmy? Oferta Netii to dostęp do ulubionej rozrywki. Coś dla siebie znajdą tutaj zarówno standardowi widzowie, jak też i osoby o bardziej sprecyzowanych zainteresowaniach. Wszystko za sprawą pakietów z takimi platformami jak HBO MAX, Disney Plus czy Cinemax HD.

Konsumencki Lider Jakości 2019

Miłośnicy seriali i telewizji znajdą w Netii także coś dla siebie. Netia GO to innowacyjny wymiar rozrywki. Połączenie najszybszego Internetu, telewizji i ulubionych platform — to oferta najlepsza na rynku! Każdy znajdzie tu coś dla siebie, zarówno standardowi widzowie, jak i fani filmów oraz sportowych emocji. W ofercie z Internetem dostępne jest 99 i 188 kanałów w jakości HD oraz dekoder w cenie. Oprócz tego do wyboru są pakiety z takimi platformami jak Disney Plus oraz HBO Max i Cinemax HD. A dla fanów sportu — dostęp do wszystkich kanałów sportowych Polsatu.

Prezentowana oferta Netii S.A. „GigaRozrywka IV – rabat 3 miesiące” obowiązuje przy zawarciu Umowy na czas określony 24 pełnych Okresów Rozliczeniowych przy jednoczesnym korzystaniu z rabatów za e-fakturę (5 zł) oraz zgody marketingowe (5 zł). W przypadku rezygnacji lub niespełnienia warunków przyznania rabatów cena wzrośnie o 10 zł. Po 24 miesiącach cena abonamentu wzrasta o 10 zł. Szybki Internet Max (300, 600, 1000) stanowi wyłącznie nazwę marketingową. Usługa Internetowa oparta jest na parametrach jakości wynikających z maksymalnych parametrów technicznych danej technologii, w jakiej świadczona jest Usługa Internetowa, lub wynikających z ofertowych ustawień technicznych łącza. Parametry świadczenia Usługi Internetowej, w szczególności parametry prędkości oraz wpływu innych Usług na Usługę Internetową, dostępne są na stronie netia.pl. Do Pakietu M 4K Abonent otrzymuje promocyjnie na 24 Okresy Rozliczeniowe 6 kanałów: Nick Jr., Nickelodeon Polska, Nicktoons, TeenNick, Cinemax HD, Cinemax 2 HD. Do Pakietu L 4K Abonent otrzymuje promocyjnie na 24 Okresy Rozliczeniowe 2 kanały: Cinemax HD, Cinemax 2 HD. Do Pakietów S 4K, M 4K Abonent otrzymuje w ramach tymczasowego otwartego okna kanały: Inultra 4K, MyZen 4K, Museum 4K, Love Nature 4K, Travelxp 4K. Dostepność kanałów w 4K tylko na odbiornikach 4K. Stan pakietów obowiązuje na dzień 1.08.2023 r. Wykaz kanałów gwarantowanych, zasady świadczenia Usługi Netia GO oraz informacje na temat GigaNagrywarki zawarte są w Regulaminach świadczenia danych Usług dostępnych pod adresem netia.pl/pl/pomoc/informacje-dla-abonentow/regulaminy-i-dokumenty/cenniki-aktualne. Najlepszy Internet 5G w Polsce odnosi się do najwyższej technologicznej prędkości Internetu 5G (dzięki wykorzystaniu pasma 2600 MHz TDD) i największego zasięgu populacyjnego.  

Jaki internet w Krakowie?

Rozwiń!

Jedną z ważnych decyzji, które trzeba podjąć, zanim będą mogli Państwo cieszyć się wszystkimi korzyściami wynikającymi z internetu światłowodowego, jest wybór dostawcy. Zależy nam na tym, żeby naszym Klientom zaoferować coś więcej, niż oferuje konkurencja. Jesteśmy dumni z tego, że możemy pochwalić się najszybszymi światłowodami wśród polskich operatorów. Jako dostawca internetu w Krakowie, priorytetowo traktujemy to, by nasi odbiorcy otrzymali najlepsze możliwe parametry połączenia z internetem. Oprócz tego zatroszczyliśmy się o odpowiednie zróżnicowanie oferty. Netia światłowodowy internet stacjonarny jest dostępny w kilku pakietach 300 Mb/s, 600 Mb/s lub 1 Gb/s. Dzięki nim w komfortowy sposób można:

 • korzystać z ulubionych platform streamingowych,
 • ściągać pliki i dzielić się nimi,
 • grać w gry,
 • być na bieżąco z tym, co dzieje się na świecie.

Kinomaniakom i fanom sportowych emocji polecamy dostęp do najlepszych kanałów w jakości HD. Netia pakiety tv z internetem to moc rozrywki w zasięgu ręki. Proponujemy Państwu pakiet Dla Każdego z 77 kanałami, Dla wymagających z 99 kanałami i Dla Kinomaniaków z aż 188 kanałami.

Netia Internet Kraków – dlaczego warto ją wybrać?

Oprócz świetnych parametrów połączenia i najszybszych światłowodów zapewniamy także rzetelne doradztwo, pomoc w wyborze oferty i wsparcie podczas trwania umowy. Z przyjemnością przybliżymy informacje o pakietach tv z internetem oraz o innych elementach oferty.

Zachęcamy do wyboru rozwiązania stabilnego, pewnego, pozwalającego w każdej chwili cieszyć się ulubionymi treściami, niezależnie od tego, czy są to filmy, seriale, sportowe rozgrywki, kanały informacyjne czy oglądane online konferencje i wykłady. Internet Netia sprawdza się w każdej z tych sytuacji, zapewniając nowy wymiar rozrywki. Internet stacjonarny w Krakowie? A może pakiety Netii internet+telewizja? Jesteśmy przekonani, że każdy Klient znajdzie u nas wariant, który spełni jego oczekiwania.

Netia-oferta.pl – Twój dostawca internetu – Kraków!

Zwiń!

Kontakt

Cała Polska
skontaktuj się z PRZEDSTAWICIELEM
GODZINY OTWARCIA

PON-PT 08:00 – 20:00

SOB 08:00 – 18:00