Internet światłowodowy Gdynia - oferta od Netii

300 Mb/s + 99 kanałów tv
za 65 zł

3 miesiące za darmo

Internet Światłowodowy NETIA

bezprzewodowy Internet w całym domu i przewodowe połączenie bez opóźnień

Telewizja 4K NETIA

nawet 188 kanałów w tym 120 w jakości HD 4K idealne dla Kibiców i Kinomaniaków

Telefon NETIA

rozmawiaj z kim chcesz, kiedy chcesz w super niskich cenach

Internet Gdynia - atrakcyjna prędkość i niska cena

Jeśli poszukują Państwo rozwiązania korzystnego pod względem ceny oraz zapewniającego dostęp do nieograniczonej rozrywki, to internet światłowodowy będzie atrakcyjnym rozwiązaniem. W ofercie Netii czekają na naszych Klientów różnorodne pakiety, różniące się m.in. liczbą dostępnych kanałów i prędkością połączenia. Oprócz wariantów takich jak telewizja plus internet zachęcamy też do sprawdzenia opcji Netia światłowodowy internet stacjonarny. Każda osoba ceniąca bezawaryjne połączenie z siecią oraz kanały w jakości HD 4K znajdzie u nas opcję skrojoną idealnie pod konkretne oczekiwania.

Niskie ceny łączą się w Netii z jakościową usługą. Nie bez powodu udało nam się zdobyć tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości. Z nami mogą Państwo liczyć na jedne z najkorzystniejszych warunków na rynku - wśród naszych pakietów nie brakuje takich z trzymiesięcznym darmowym okresem oraz dekoderem w cenie.

Oferta 2023

Internet stacjonarny Gdynia - nowy wymiar rozrywki

MEGA PRĘDKOŚĆ

300 Mb/s

Ekonomiczny
50
 • 0 ZŁ przez 3 miesiące
 • Umowa na 24 miesiące
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Router WiFi w cenie
EKONOMICZNY

600 Mb/s

Super Oferta
60
 • 0 ZŁ przez 3 miesiące
 • Umowa na 24 miesiące
 • Prędkość pobierania do 600 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Router WiFi w cenie
SUPER OFERTA

1 Gb/s

Do gier i filmów
80
 • 0 ZŁ przez 3 miesiące
 • Umowa na 24 miesiące
 • Prędkość pobierania do 1000 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Router WiFi w cenie
PRO

ŚWIATŁOWÓD + TELEWIZJA  Gdynia

Oferta specjalnie dla Ciebie

Pakiet S 4K

Dla Każdego
od 55
 • 77 kanałów
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Umowa na 24 miesiące
 • 3 miesiące za 0 zł
 • Dekoder 4K w cenie

Pakiet M 4K

Dla Wymagających
od 65
 • 99 kanałów
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Umowa na 24 miesiące
 • Do 3 miesięcy za 0 zł
 • Dekoder 4K w cenie
POPULARNE

Pakiet L 4K

Dla Kinomaniaków
od 90
 • 188 kanałów
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Umowa na 24 miesiące
 • Do 3 miesięcy za 0 zł
 • Dekoder 4K w cenie

Netia to rozrywka

Ulubione platformy streamingowe w zasięgu ręki? Sportowe emocje? A może epickie filmy? Oferta Netii to dostęp do ulubionej rozrywki. Coś dla siebie znajdą tutaj zarówno standardowi widzowie, jak też i osoby o bardziej sprecyzowanych zainteresowaniach. Wszystko za sprawą pakietów z takimi platformami jak HBO MAX, Disney Plus czy Cinemax HD.

Konsumencki Lider Jakości 2019

Miłośnicy seriali i telewizji znajdą w Netii także coś dla siebie. Netia GO to innowacyjny wymiar rozrywki. Połączenie najszybszego Internetu, telewizji i ulubionych platform — to oferta najlepsza na rynku! Każdy znajdzie tu coś dla siebie, zarówno standardowi widzowie, jak i fani filmów oraz sportowych emocji. W ofercie z Internetem dostępne jest 99 i 188 kanałów w jakości HD oraz dekoder w cenie. Oprócz tego do wyboru są pakiety z takimi platformami jak Disney Plus oraz HBO Max i Cinemax HD. A dla fanów sportu — dostęp do wszystkich kanałów sportowych Polsatu.

Prezentowana oferta Netii S.A. „GigaRozrywka IV – rabat 3 miesiące” obowiązuje przy zawarciu Umowy na czas określony 24 pełnych Okresów Rozliczeniowych przy jednoczesnym korzystaniu z rabatów za e-fakturę (5 zł) oraz zgody marketingowe (5 zł). W przypadku rezygnacji lub niespełnienia warunków przyznania rabatów cena wzrośnie o 10 zł. Po 24 miesiącach cena abonamentu wzrasta o 10 zł. Szybki Internet Max (300, 600, 1000) stanowi wyłącznie nazwę marketingową. Usługa Internetowa oparta jest na parametrach jakości wynikających z maksymalnych parametrów technicznych danej technologii, w jakiej świadczona jest Usługa Internetowa, lub wynikających z ofertowych ustawień technicznych łącza. Parametry świadczenia Usługi Internetowej, w szczególności parametry prędkości oraz wpływu innych Usług na Usługę Internetową, dostępne są na stronie netia.pl. Do Pakietu M 4K Abonent otrzymuje promocyjnie na 24 Okresy Rozliczeniowe 6 kanałów: Nick Jr., Nickelodeon Polska, Nicktoons, TeenNick, Cinemax HD, Cinemax 2 HD. Do Pakietu L 4K Abonent otrzymuje promocyjnie na 24 Okresy Rozliczeniowe 2 kanały: Cinemax HD, Cinemax 2 HD. Do Pakietów S 4K, M 4K Abonent otrzymuje w ramach tymczasowego otwartego okna kanały: Inultra 4K, MyZen 4K, Museum 4K, Love Nature 4K, Travelxp 4K. Dostepność kanałów w 4K tylko na odbiornikach 4K. Stan pakietów obowiązuje na dzień 1.08.2023 r. Wykaz kanałów gwarantowanych, zasady świadczenia Usługi Netia GO oraz informacje na temat GigaNagrywarki zawarte są w Regulaminach świadczenia danych Usług dostępnych pod adresem netia.pl/pl/pomoc/informacje-dla-abonentow/regulaminy-i-dokumenty/cenniki-aktualne. Najlepszy Internet 5G w Polsce odnosi się do najwyższej technologicznej prędkości Internetu 5G (dzięki wykorzystaniu pasma 2600 MHz TDD) i największego zasięgu populacyjnego.  

Internet światłowodowy w Gdyni – ciesz się dostępem do sieci tak jak lubisz

Rozwiń!

Wiele osób z trudem może wyobrazić sobie życie bez ulubionych platform streamingowych. Inni z kolei preferują kanały sportowe oraz stały dostęp do newsów z ostatniej chwili. Czemu nie mieć tego wszystkiego w zasięgu ręki? Internet światłowodowy oferowany w Gdyni pozwala do woli korzystać z ulubionych treści, niezależnie od tego, czy znajdują się one na HBO MAX, Cinema HD, Disney Plus czy kanałach sportowych i informacyjnych. Jako dostawca internetu w Gdyni chcemy zapewnić naszym odbiorcom dowolny wybór o każdej porze dnia i nocy oraz bez względu na warunki pogodowe. Stałe łącze, odporne na zakłócenia, to uniezależnienie od czynników zewnętrznych w postaci śnieżyc, opadów i nie tylko.

Dostawca internetu Gdynia – na co możesz liczyć wybierając ofertę Netii?

Nasze usługi dowodzą, że technologia światłowodowa raz na zawsze odmieniła to, w jaki sposób korzysta się z sieci. Światło zapewnia znacznie lepszą jakość połączenia niż fale radiowe. Internet i telewizja Gdynia to:

 • brak opóźnień

Korzystają Państwo z narzędzi online lub gier przeglądarkowych? Takie osoby doskonale wiedzą, jak męcząca może być niedostateczna prędkość internetu. Netia światłowodowy internet stacjonarny wspiera takich użytkowników w codziennych działaniach. Silne, stabilne połączenie docenią też osoby, stawiające na zwykłe przeglądanie internetu.

 • ekspresowe pobieranie i wysyłanie danych

Ściąganie filmów i innych plików, a także dzielenie się treścią z naszą ofertą będzie przyjemnym doświadczeniem.

Internet i telewizja Gdynia – szczegóły oferty

Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o możliwościach technologii internetowej, zachęcamy do dokładnego sprawdzenia oferty oraz do kontaktu z naszymi ekspertami. Jesteśmy pewni, że znajdą u nas Państwo rozwiązania, które wzbogacą dotychczasową domową rozrywkę o nowe doznania. Każdego dnia pomagamy Klientom wybierać optymalnie dopasowane pakiety tv z internetem. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i zatroszczymy się, by mieli Państwo dokładne i rzetelne informacje na temat taniego internetu Netia.

Zwiń!

Kontakt

Cała Polska
skontaktuj się z PRZEDSTAWICIELEM
GODZINY OTWARCIA

PON-PT 08:00 – 20:00

SOB 08:00 – 18:00