Internet światłowodowy Chorzów - światłowód od Netii

300 Mb/s + 99 kanałów tv
za 65 zł

3 miesiące za darmo

Internet Światłowodowy NETIA

bezprzewodowy Internet w całym domu i przewodowe połączenie bez opóźnień

Telewizja 4K NETIA

nawet 188 kanałów w tym 120 w jakości HD 4K idealne dla Kibiców i Kinomaniaków

Telefon NETIA

rozmawiaj z kim chcesz, kiedy chcesz w super niskich cenach

Internet Chorzów - dlaczego warto postawić na światłowody?

Od jakości połączenia internetowego oczekuje się coraz więcej. Internet ma być szybki, a łącze odporne na awarie. Światłowody to zapewniają, bo mają niemal nieograniczone możliwości. Wysoka prędkość oznacza, że z sieci bez przeszkód może korzystać kilka osób jednocześnie, ciesząc się stabilnym łączem. W oglądaniu ulubionych filmów i seriali użytkownikom internetu światłowodowego nie przeszkodzą także burze, śnieżyce, czy ulewne deszcze. Problemu nie będą stanowiły zakłócenia elektromagnetyczne. To ważne, szczególnie że obecnie w większości domów można znaleźć wiele urządzeń podłączonych do sieci, w tym dekodery telewizyjne, laptopy, smartfony czy konsole do gier. Wysoka prędkość przesyłania danych znacznie ułatwia dzielenie się plikami, czy oglądanie wykładów, kursów i konferencji.

Internet światłowodowy w Chorzowie, dzięki wysokiej przepustowości, pozwala ekspresowo pobierać pliki. Polecany jest też użytkownikom wybierającym transmisje w telewizji internetowej. Sprawa jest prosta - każda osoba korzystająca z internetu odczuje zwiększony komfort, wybierając technologię światłowodową.

Oferta 2023

Internet stacjonarny Chorzów - nowy wymiar rozrywki

MEGA PRĘDKOŚĆ

300 Mb/s

Ekonomiczny
50
 • 0 ZŁ przez 3 miesiące
 • Umowa na 24 miesiące
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Router WiFi w cenie
EKONOMICZNY

600 Mb/s

Super Oferta
60
 • 0 ZŁ przez 3 miesiące
 • Umowa na 24 miesiące
 • Prędkość pobierania do 600 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Router WiFi w cenie
SUPER OFERTA

1 Gb/s

Do gier i filmów
80
 • 0 ZŁ przez 3 miesiące
 • Umowa na 24 miesiące
 • Prędkość pobierania do 1000 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Router WiFi w cenie
PRO

ŚWIATŁOWÓD + TELEWIZJA  Chorzów

Oferta specjalnie dla Ciebie

Pakiet S 4K

Dla Każdego
od 55
 • 77 kanałów
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Umowa na 24 miesiące
 • 3 miesiące za 0 zł
 • Dekoder 4K w cenie

Pakiet M 4K

Dla Wymagających
od 65
 • 99 kanałów
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Umowa na 24 miesiące
 • Do 3 miesięcy za 0 zł
 • Dekoder 4K w cenie
POPULARNE

Pakiet L 4K

Dla Kinomaniaków
od 90
 • 188 kanałów
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Umowa na 24 miesiące
 • Do 3 miesięcy za 0 zł
 • Dekoder 4K w cenie

Netia to rozrywka

Ulubione platformy streamingowe w zasięgu ręki? Sportowe emocje? A może epickie filmy? Oferta Netii to dostęp do ulubionej rozrywki. Coś dla siebie znajdą tutaj zarówno standardowi widzowie, jak też i osoby o bardziej sprecyzowanych zainteresowaniach. Wszystko za sprawą pakietów z takimi platformami jak HBO MAX, Disney Plus czy Cinemax HD.

Konsumencki Lider Jakości 2019

Miłośnicy seriali i telewizji znajdą w Netii także coś dla siebie. Netia GO to innowacyjny wymiar rozrywki. Połączenie najszybszego Internetu, telewizji i ulubionych platform — to oferta najlepsza na rynku! Każdy znajdzie tu coś dla siebie, zarówno standardowi widzowie, jak i fani filmów oraz sportowych emocji. W ofercie z Internetem dostępne jest 99 i 188 kanałów w jakości HD oraz dekoder w cenie. Oprócz tego do wyboru są pakiety z takimi platformami jak Disney Plus oraz HBO Max i Cinemax HD. A dla fanów sportu — dostęp do wszystkich kanałów sportowych Polsatu.

Prezentowana oferta Netii S.A. „GigaRozrywka IV – rabat 3 miesiące” obowiązuje przy zawarciu Umowy na czas określony 24 pełnych Okresów Rozliczeniowych przy jednoczesnym korzystaniu z rabatów za e-fakturę (5 zł) oraz zgody marketingowe (5 zł). W przypadku rezygnacji lub niespełnienia warunków przyznania rabatów cena wzrośnie o 10 zł. Po 24 miesiącach cena abonamentu wzrasta o 10 zł. Szybki Internet Max (300, 600, 1000) stanowi wyłącznie nazwę marketingową. Usługa Internetowa oparta jest na parametrach jakości wynikających z maksymalnych parametrów technicznych danej technologii, w jakiej świadczona jest Usługa Internetowa, lub wynikających z ofertowych ustawień technicznych łącza. Parametry świadczenia Usługi Internetowej, w szczególności parametry prędkości oraz wpływu innych Usług na Usługę Internetową, dostępne są na stronie netia.pl. Do Pakietu M 4K Abonent otrzymuje promocyjnie na 24 Okresy Rozliczeniowe 6 kanałów: Nick Jr., Nickelodeon Polska, Nicktoons, TeenNick, Cinemax HD, Cinemax 2 HD. Do Pakietu L 4K Abonent otrzymuje promocyjnie na 24 Okresy Rozliczeniowe 2 kanały: Cinemax HD, Cinemax 2 HD. Do Pakietów S 4K, M 4K Abonent otrzymuje w ramach tymczasowego otwartego okna kanały: Inultra 4K, MyZen 4K, Museum 4K, Love Nature 4K, Travelxp 4K. Dostepność kanałów w 4K tylko na odbiornikach 4K. Stan pakietów obowiązuje na dzień 1.08.2023 r. Wykaz kanałów gwarantowanych, zasady świadczenia Usługi Netia GO oraz informacje na temat GigaNagrywarki zawarte są w Regulaminach świadczenia danych Usług dostępnych pod adresem netia.pl/pl/pomoc/informacje-dla-abonentow/regulaminy-i-dokumenty/cenniki-aktualne. Najlepszy Internet 5G w Polsce odnosi się do najwyższej technologicznej prędkości Internetu 5G (dzięki wykorzystaniu pasma 2600 MHz TDD) i największego zasięgu populacyjnego.  

Telewizja i internet Chorzów – pakiety, które trafią w Twoje gusta

Rozwiń!

Naszym Klientom proponujemy nowoczesne pakiety pozwalające zaznać rozrywki dopasowanej do oczekiwań i zainteresowań. Oferta Netii wybierana jest zarówno przez fanów sportowych, pełnych emocji rozgrywek, jak też przez osoby ceniące dobre kino i współczesne seriale. Proponujemy pakiety od 55 do 90zł. Podstawowa wersja, a więc pakiet Dla Każdego to 77 kanałów. Z kolei użytkownicy wybierający opcję Dla Wymagających mogą liczyć na 99 kanałów. Kinomaniacy mogą cieszyć się natomiast aż 189 kanałami. Ale pakiety internetu z telewizją nie są jedynym wariantem, na który mogą liczyć nasi Klienci. Zapraszamy także do zapoznania się z pakietami samego internetu światłowodowego. Do wyboru proponujemy:

 • pakiet Ekonomiczny,
 • pakiet Super Oferta,
 • pakiet Do Gier i Filmów.

Wysoka prędkość pobierania i stałość łącza gwarantuje, że będą mogli Państwo czerpać maksimum satysfakcji z ulubionych kanałów oraz różnorodnych aktywności podejmowanych w sieci. Praca? Filmy? Seriale? Internet stacjonarny w Chorzowie polecany jest każdej osobie, pragnącej komfortu podczas codziennych zadań.

Netia – światłowodowy internet stacjonarny dla Klientów z Chorzowa i nie tylko

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy dumni z tego, że dysponujemy tak rozbudowaną siecią światłowodów. Ich długość wynosi prawie 20 tys. kilometrów. Co to oznacza w praktyce? Z naszej oferty mogą korzystać mieszkańcy różnych części Polski, w tym osoby zamieszkujące Chorzów. Netia światłowodowy internet stacjonarny to najszybsze światłowody obecne na rynku. Zapraszamy do skorzystania z korzystnych pakietów. W razie wątpliwości podczas wyboru oferty, nasi specjaliści udzielą Państwu wyczerpującego wsparcia i zapewnią fachowe doradztwo.

Zwiń!

Kontakt

Cała Polska
skontaktuj się z PRZEDSTAWICIELEM
GODZINY OTWARCIA

PON-PT 08:00 – 20:00

SOB 08:00 – 18:00