Internet światłowód Bydgoszcz - oferta od Netii

300 Mb/s + 99 kanałów tv
za 65 zł

3 miesiące za darmo

Internet Światłowodowy NETIA

bezprzewodowy Internet w całym domu i przewodowe połączenie bez opóźnień

Telewizja 4K NETIA

nawet 188 kanałów w tym 120 w jakości HD 4K idealne dla Kibiców i Kinomaniaków

Telefon NETIA

rozmawiaj z kim chcesz, kiedy chcesz w super niskich cenach

Internet Bydgoszcz - nowe warianty spędzania wolnego czasu

Wybór internetu Netia to ogrom wcześniej niedostępnej rozrywki. Wszystko za sprawą wygodnego dostępu do platform streamingowych. W rezultacie osoby decydujące się na internet światłowód w Bydgoszczy będą na bieżąco z tym, co aktualnie dzieje się w świecie filmu, seriali i szeroko rozumianej popkultury. To korzystne rozwiązanie dla każdego, kto lubi trzymać rękę na pulsie i dobrze orientować się, co w trawie piszczy. A wszystko to z pozycji ulubionego fotela!

Netia światłowodowy internet stacjonarny to dostęp do informacji i niezliczonych zasobów różnorodnych treści bez konieczności wychodzenia z domu.

Oferta 2023

Internet stacjonarny Bydgoszcz - nowy wymiar rozrywki

MEGA PRĘDKOŚĆ

300 Mb/s

Ekonomiczny
50
 • 0 ZŁ przez 3 miesiące
 • Umowa na 24 miesiące
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Router WiFi w cenie
EKONOMICZNY

600 Mb/s

Super Oferta
60
 • 0 ZŁ przez 3 miesiące
 • Umowa na 24 miesiące
 • Prędkość pobierania do 600 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Router WiFi w cenie
SUPER OFERTA

1 Gb/s

Do gier i filmów
80
 • 0 ZŁ przez 3 miesiące
 • Umowa na 24 miesiące
 • Prędkość pobierania do 1000 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Router WiFi w cenie
PRO

ŚWIATŁOWÓD + TELEWIZJA  Bydgoszcz

Oferta specjalnie dla Ciebie

Pakiet S 4K

Dla Każdego
od 55
 • 77 kanałów
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Umowa na 24 miesiące
 • 3 miesiące za 0 zł
 • Dekoder 4K w cenie

Pakiet M 4K

Dla Wymagających
od 65
 • 99 kanałów
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Umowa na 24 miesiące
 • Do 3 miesięcy za 0 zł
 • Dekoder 4K w cenie
POPULARNE

Pakiet L 4K

Dla Kinomaniaków
od 90
 • 188 kanałów
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Umowa na 24 miesiące
 • Do 3 miesięcy za 0 zł
 • Dekoder 4K w cenie

Netia to rozrywka

Ulubione platformy streamingowe w zasięgu ręki? Sportowe emocje? A może epickie filmy? Oferta Netii to dostęp do ulubionej rozrywki. Coś dla siebie znajdą tutaj zarówno standardowi widzowie, jak też i osoby o bardziej sprecyzowanych zainteresowaniach. Wszystko za sprawą pakietów z takimi platformami jak HBO MAX, Disney Plus czy Cinemax HD.

Konsumencki Lider Jakości 2019

Miłośnicy seriali i telewizji znajdą w Netii także coś dla siebie. Netia GO to innowacyjny wymiar rozrywki. Połączenie najszybszego Internetu, telewizji i ulubionych platform — to oferta najlepsza na rynku! Każdy znajdzie tu coś dla siebie, zarówno standardowi widzowie, jak i fani filmów oraz sportowych emocji. W ofercie z Internetem dostępne jest 99 i 188 kanałów w jakości HD oraz dekoder w cenie. Oprócz tego do wyboru są pakiety z takimi platformami jak Disney Plus oraz HBO Max i Cinemax HD. A dla fanów sportu — dostęp do wszystkich kanałów sportowych Polsatu.

Prezentowana oferta Netii S.A. „GigaRozrywka IV – rabat 3 miesiące” obowiązuje przy zawarciu Umowy na czas określony 24 pełnych Okresów Rozliczeniowych przy jednoczesnym korzystaniu z rabatów za e-fakturę (5 zł) oraz zgody marketingowe (5 zł). W przypadku rezygnacji lub niespełnienia warunków przyznania rabatów cena wzrośnie o 10 zł. Po 24 miesiącach cena abonamentu wzrasta o 10 zł. Szybki Internet Max (300, 600, 1000) stanowi wyłącznie nazwę marketingową. Usługa Internetowa oparta jest na parametrach jakości wynikających z maksymalnych parametrów technicznych danej technologii, w jakiej świadczona jest Usługa Internetowa, lub wynikających z ofertowych ustawień technicznych łącza. Parametry świadczenia Usługi Internetowej, w szczególności parametry prędkości oraz wpływu innych Usług na Usługę Internetową, dostępne są na stronie netia.pl. Do Pakietu M 4K Abonent otrzymuje promocyjnie na 24 Okresy Rozliczeniowe 6 kanałów: Nick Jr., Nickelodeon Polska, Nicktoons, TeenNick, Cinemax HD, Cinemax 2 HD. Do Pakietu L 4K Abonent otrzymuje promocyjnie na 24 Okresy Rozliczeniowe 2 kanały: Cinemax HD, Cinemax 2 HD. Do Pakietów S 4K, M 4K Abonent otrzymuje w ramach tymczasowego otwartego okna kanały: Inultra 4K, MyZen 4K, Museum 4K, Love Nature 4K, Travelxp 4K. Dostepność kanałów w 4K tylko na odbiornikach 4K. Stan pakietów obowiązuje na dzień 1.08.2023 r. Wykaz kanałów gwarantowanych, zasady świadczenia Usługi Netia GO oraz informacje na temat GigaNagrywarki zawarte są w Regulaminach świadczenia danych Usług dostępnych pod adresem netia.pl/pl/pomoc/informacje-dla-abonentow/regulaminy-i-dokumenty/cenniki-aktualne. Najlepszy Internet 5G w Polsce odnosi się do najwyższej technologicznej prędkości Internetu 5G (dzięki wykorzystaniu pasma 2600 MHz TDD) i największego zasięgu populacyjnego.  

Internet stacjonarny Bydgoszcz – co wyróżnia naszą ofertę?

Rozwiń!

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty, jeśli chcą Państwo cieszyć się:

 • wysoką prędkością pobierania,
 • dekoderem 4K w cenie,
 • wieloma wcześniej niedostępnymi kanałami.

Zapraszamy do dokładnego sprawdzenia, co oferują Netia pakiety tv z internetem. Na naszej stronie dostępne są szczegółowe informacje na temat każdego z nich. W jednej chwili poznają Państwo takie szczegóły jak czas trwania umowy, prędkość pobierania oraz spis dostępnych w pakiecie kanałów. Gwarantujemy także rzetelne doradztwo.

Oferta Netii – poznaj nasze pakiety

Telewizja i internet w Bydgoszczy? Z naszą ofertą w krótkim czasie wszyscy domownicy będą mogli korzystać z tych wariantów na różnych urządzeniach. Prędkość transferu danych jest na tyle wysoka, że nawet komunikacja międzykontynentalna przebiega płynnie, bez żadnych zakłóceń. Wszystko za sprawą nowoczesnej technologii światłowodowej. Jej zalety można mnożyć. Oprócz niezwykle szybkiego łącza i najwyższej jakości przesyłu danych warto tu wspomnieć także o innych kwestiach, m.in. o odporności. Światłowodów nie dotyczy proces interferencji elektromagnetycznej ani radiowej. Rozwiązanie warto docenić też za to, że nie emituje ono szumu elektrycznego. Wszystko to sprawia, że telewizja i internet światłowodowy nie mają sobie równych.

Netia pakiety tv z internetem – bądź na bieżąco z aktualnymi promocjami

U nas światłowody są dostępne w promocjach. Zachęcamy do sprawdzania super ofert dostępnych na stronie. Każdy pakiet będący elementem oferty Netii został skonstruowany w taki sposób, by zapewnić naszym Klientom stuprocentową wygodę. Wierzymy, że możliwość wyboru optymalnej oferty, idealnie pasującej do konkretnych potrzeb, to niezwykle ważna kwestia. Wzięliśmy sobie mocno do serca oczekiwania naszych odbiorców. To dlatego mogą Państwo wybierać z tak licznych opcji internetu z telewizją oraz samego internetu. W obu przypadkach oferujemy korzystne warunki finansowe, w tym darmowy okres trzymiesięczny.

Telewizja i internet Bydgoszcz – ciesz się ekspresową prędkością i bezawaryjnością już teraz

Mają Państwo jakieś pytania dotyczące pakietów Netii? Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie przybliżą szczegóły oferty.

Zwiń!

Kontakt

Cała Polska
skontaktuj się z PRZEDSTAWICIELEM
GODZINY OTWARCIA

PON-PT 08:00 – 20:00

SOB 08:00 – 18:00