Internet światłowód Bielsko Biała -oferta od Netii

300 Mb/s + 99 kanałów tv
za 65 zł

3 miesiące za darmo

Internet Światłowodowy NETIA

bezprzewodowy Internet w całym domu i przewodowe połączenie bez opóźnień

Telewizja 4K NETIA

nawet 188 kanałów w tym 120 w jakości HD 4K idealne dla Kibiców i Kinomaniaków

Telefon NETIA

rozmawiaj z kim chcesz, kiedy chcesz w super niskich cenach

Internet światłowodowy Bielsko Biała

Poznaj nasze pakiety internetu i telewizji. Jesteśmy jednym z największych dostawców internetu, korzystających z technologii światłowodowej. Dzięki jasno skomponowanej ofercie oraz fachowemu doradztwu, bez trudu wybiorą tu Państwo najkorzystniejszy wariant dla siebie.

Wybór naszej oferty wiąże się z trzymiesięcznym okresem, podczas którego będą mogli Państwo cieszyć się darmowym internetem. W Netii możesz liczyć nie tylko na atrakcyjne ceny. Wiemy, że nasi Klienci oczekują czegoś więcej niż po prostu tani internet w Bielsku Białej. Liczy się też jakość łącza. O tę możemy zadbać, wykorzystując technologię światłowodową. Proponujemy Państwu szeroki wybór rozwiązań, obejmujących internet i telewizję światłowodową w jakości 4K. Osobom poszukujących połączeń w super niskich cenach proponujemy natomiast rozwiązanie telefon Netia.

Oferta 2023

Internet stacjonarny Bielsko Biała - nowy wymiar rozrywki

MEGA PRĘDKOŚĆ

300 Mb/s

Ekonomiczny
50
 • 0 ZŁ przez 3 miesiące
 • Umowa na 24 miesiące
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Router WiFi w cenie
EKONOMICZNY

600 Mb/s

Super Oferta
60
 • 0 ZŁ przez 3 miesiące
 • Umowa na 24 miesiące
 • Prędkość pobierania do 600 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Router WiFi w cenie
SUPER OFERTA

1 Gb/s

Do gier i filmów
80
 • 0 ZŁ przez 3 miesiące
 • Umowa na 24 miesiące
 • Prędkość pobierania do 1000 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Router WiFi w cenie
PRO

ŚWIATŁOWÓD + TELEWIZJA  BIELSKO BIAŁA

Oferta specjalnie dla Ciebie

Pakiet S 4K

Dla Każdego
od 55
 • 77 kanałów
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Umowa na 24 miesiące
 • 3 miesiące za 0 zł
 • Dekoder 4K w cenie

Pakiet M 4K

Dla Wymagających
od 65
 • 99 kanałów
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Umowa na 24 miesiące
 • Do 3 miesięcy za 0 zł
 • Dekoder 4K w cenie
POPULARNE

Pakiet L 4K

Dla Kinomaniaków
od 90
 • 188 kanałów
 • Prędkość pobierania do 300 Mb/s

  Prędkość wysyłania uzależniona jest od technologii dostępnej w danej lokalizacji
 • Umowa na 24 miesiące
 • Do 3 miesięcy za 0 zł
 • Dekoder 4K w cenie

Netia to rozrywka

Ulubione platformy streamingowe w zasięgu ręki? Sportowe emocje? A może epickie filmy? Oferta Netii to dostęp do ulubionej rozrywki. Coś dla siebie znajdą tutaj zarówno standardowi widzowie, jak też i osoby o bardziej sprecyzowanych zainteresowaniach. Wszystko za sprawą pakietów z takimi platformami jak HBO MAX, Disney Plus czy Cinemax HD.

Konsumencki Lider Jakości 2019

Miłośnicy seriali i telewizji znajdą w Netii także coś dla siebie. Netia GO to innowacyjny wymiar rozrywki. Połączenie najszybszego Internetu, telewizji i ulubionych platform — to oferta najlepsza na rynku! Każdy znajdzie tu coś dla siebie, zarówno standardowi widzowie, jak i fani filmów oraz sportowych emocji. W ofercie z Internetem dostępne jest 99 i 188 kanałów w jakości HD oraz dekoder w cenie. Oprócz tego do wyboru są pakiety z takimi platformami jak Disney Plus oraz HBO Max i Cinemax HD. A dla fanów sportu — dostęp do wszystkich kanałów sportowych Polsatu.

Prezentowana oferta Netii S.A. „GigaRozrywka IV – rabat 3 miesiące” obowiązuje przy zawarciu Umowy na czas określony 24 pełnych Okresów Rozliczeniowych przy jednoczesnym korzystaniu z rabatów za e-fakturę (5 zł) oraz zgody marketingowe (5 zł). W przypadku rezygnacji lub niespełnienia warunków przyznania rabatów cena wzrośnie o 10 zł. Po 24 miesiącach cena abonamentu wzrasta o 10 zł. Szybki Internet Max (300, 600, 1000) stanowi wyłącznie nazwę marketingową. Usługa Internetowa oparta jest na parametrach jakości wynikających z maksymalnych parametrów technicznych danej technologii, w jakiej świadczona jest Usługa Internetowa, lub wynikających z ofertowych ustawień technicznych łącza. Parametry świadczenia Usługi Internetowej, w szczególności parametry prędkości oraz wpływu innych Usług na Usługę Internetową, dostępne są na stronie netia.pl. Do Pakietu M 4K Abonent otrzymuje promocyjnie na 24 Okresy Rozliczeniowe 6 kanałów: Nick Jr., Nickelodeon Polska, Nicktoons, TeenNick, Cinemax HD, Cinemax 2 HD. Do Pakietu L 4K Abonent otrzymuje promocyjnie na 24 Okresy Rozliczeniowe 2 kanały: Cinemax HD, Cinemax 2 HD. Do Pakietów S 4K, M 4K Abonent otrzymuje w ramach tymczasowego otwartego okna kanały: Inultra 4K, MyZen 4K, Museum 4K, Love Nature 4K, Travelxp 4K. Dostepność kanałów w 4K tylko na odbiornikach 4K. Stan pakietów obowiązuje na dzień 1.08.2023 r. Wykaz kanałów gwarantowanych, zasady świadczenia Usługi Netia GO oraz informacje na temat GigaNagrywarki zawarte są w Regulaminach świadczenia danych Usług dostępnych pod adresem netia.pl/pl/pomoc/informacje-dla-abonentow/regulaminy-i-dokumenty/cenniki-aktualne. Najlepszy Internet 5G w Polsce odnosi się do najwyższej technologicznej prędkości Internetu 5G (dzięki wykorzystaniu pasma 2600 MHz TDD) i największego zasięgu populacyjnego.  

Internet i telewizja Bielsko Biała – co gwarantuje technologia światłowodowa?

Rozwiń!

Bez dobrej jakości łącza nie można cieszyć się w pełni rozrywką oferowaną przez platformy streamingowe. Zależy nam na tym, by osoby decydujące się na internet i telewizję w Bielsku Białej miały pełen komfort i czerpały mnóstwo satysfakcji z ulubionych seriali, filmów czy kanałów sportowych.


Z technologią światłowodową to wszystko staje się możliwe. Światło jest niezwykle skutecznym nośnikiem informacji. Z pomocą światłowodów można osiągnąć lepszą jakość połączenia niż ta, oferowana przez fale radiowe. W praktyce to oznacza, że

 • połączenie pozostanie stabilne na zakłócenia

Ich źródłem mogą być śnieżyce, deszcze czy opady. Internet światłowód w Bielsku Białej to rozrywka niezależna od warunków pogodowych.

 • opóźnienia zostaną zminimalizowane

Docenią to m.in. gracze online oraz użytkownicy platform streamingowych. Brak opóźnień sprawia także, że zwykłe przeglądanie internetu staje się bardziej komfortowe

 • szybką wysyłkę i pobieranie danych

Internet stacjonarny w Bielsku Białej przeznaczony jest też dla osób, stawiających na płynne odtwarzanie wideo i błyskawiczne ściąganie się plików.

Tani internet Bielsko Biała – oferta Netii

Nie ma wątpliwości co do tego, że światłowód to przyszłość internetu. Fala świetlna bezpowrotnie wypiera sygnał elektryczny. Szybkie działanie i wysoką przepustowość doceniają nie tylko prywatne osoby, ale też i biznesy, w których jakość połączenia jest niezwykle ważna, np. branża telekomunikacyjna. Netia światłowodowy internet stacjonarny to ekspresowa instalacja, którą przeprowadzą wykwalifikowani, świetnie przygotowani monterzy.

Netia pakiety z tv z internetem to bezawaryjność, która wykracza znacznie poza odporność na czynniki atmosferyczne. Technologia została zaprojektowana w taki sposób, że jej użytkownicy i użytkowniczki nie musieli obawiać się spięć elektrycznych oraz takich ewentualnych problemów jak uszkodzenia routera czy uszkodzenia innych urządzeń podpiętych do internetu. Gorąco zapraszamy do poznania możliwości naszej oferty internetu i telewizji światłowodowej w Bielsku Białej.

Zwiń!

Kontakt

Cała Polska
skontaktuj się z PRZEDSTAWICIELEM
GODZINY OTWARCIA

PON-PT 08:00 – 20:00

SOB 08:00 – 18:00